reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Ale fajnie wszystkie znajome buzki :-) poczytam Was do poduchy bo teraz musze ze smykiem sie pobawic i zadanie odrobic :-)

Asia
Sesja usg czy bedziesz robila sobie sesje ciazowa?:-)
 
reklama
Będę rozliczać się barterowo, usługa za usługę. Zobacze jak wyjdą te fotki bo może prócz włosów dam jej w prezencie jeszcze szampon do włosów. Ja będę jeszcze robić w grudniu z Szymem, bo teraz to byłam sama :)
 
asia to czekamy z niecierpliwością na te fotki :tak:

missi witaj Kochana, gratulacje :-) my to się znamy jeszcze ze staraczek 2013 :-D

mamaTiA
oj na punkcie poprawnej wymowy to ja też mam fioła :-D:-D wszystkie "przyszłem, poszłem, włanczać, wyłanczać" też kaleczą moje uszy :cool2: to fioł do tego stopnia, że kiedyś w pracy coś mówiłam i powiedziałam z zapędu "z dużej litery", po czym zaraz poprawiłam się na "to znaczy z wielkiej" i koleżanka była w szoku, że sama się poprawiam :-p:eek:
 
No pamietam was wszystkie :-) jak przewertowalam paare str do tylu to tylko jednej dziewczyny nie kojarzylam. A tak to chyba wszystkie :-)

W kpncu i mi sie udalo po takim czasie... a juz mialam rezygnowac a tu boom :-) babyboom :-D
Musze sie wdrozyc bo kompletnie nie w temacie jestem. A czy ktoras jest na podobnym etapie jak ja z ciaza? To 10 tc jest. Bo suwaczkow nie widze na telefonie
 
reklama
O fajnie ze zblizona
:-) suselku Ciebie tez pamietam :-)

A znacie jakies dobre i nieszkpdzace przepisy na bol gardla i katar w ciazy?:/ mama moja z goraczka lezala teraz juz lepiej ale i mnie zaczyna brac... narazie inhalacje zapodaje z soli fizjologicznej ale juz nie pamietam co mozna. Miodu i soku z malin chyba nie bardzo co? Choc malin ciut dzis wypilam do herbatki rozgrzewajacej.
 
Do góry