reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

no i jeszcze z nexta, na allegro czasem kupuje córce kiecki (używane) a po niej jeszcze 2 dziewczyny donaszaja i się trzymaj, dla małego mam tez z next pajace i używane a nie sprane i nie powyciągane
 
reklama
Jestem po wizycie, wszystko zamknięne na 4 spusty :baffled: w pon usg chociaż na moje życzenie bo lekarka nie widzi podstaw. Posłuchałyśmy tętna i posiew wzięła ale tylko z jednego miejsca.
Co tydzień mam chodzić na ktg więc jutro zs rana dzwonię się umówić.

Byłam w pracy dowiedzieć się oświadczenia i formalności jakie mam poczynić w związku z urodzeniem dziecka i nawet już druki dostałam. Oczywiście gdzie nie zaszłam to wszyscy się zachwycali że tak ślicznie wyglądam :zawstydzona/y: i podobno nawet wcięcie w talii mi zostało :-p
 
Iwo pamiętaj otworzyć się może w 5 sekund:), więc się nie przejmuj, ja zamknięta byłam jeszcze o 18, a o 4 nad ranem już 3 cm:) A to chyba miło tak posłuchać komplementów w miejscu pracy:)
 
Iwo super wiesci :-)

Kinia czy moge prosic o jeszcze jedna probe dodania mnie na watek zamkniety. Wiem ze Malusia juz pisala w tej sprawie, ale moze trzeba by jeszcze tam sie przypomniec. A wiem ze na zamknietym czeka tam na mnie i film z Adusiem Cyntii i Susel cos zapodala i nie ukrywam ze nie moge sie doczekac aby tam zagladnac ;-)
 
reklama
Do góry