reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Ostatnia edycja:
reklama
Iwo mnie lekarka zleciła przeciwciała antykardiolipinowe IGG i IGM (łącznie) oraz przeciwciała przeciw B2-glikoproteinie. Ja chyba za oba płaciłam 160 zł, a wiem, że w Luxmedzie mi wychodziło dużo drożej. Poszłam do takiego małego labolatorium gdzie i tak wysyłają badania do Diagnostyki (tak jak u nas Luxmed) wiec zaoszczędziłam.
Wiem, że też się potem robi inne badania - przeciwjądrowe ANA i cos tam jeszcze na poronienia, ale moja lekarka miała takie podejscie, że szkoda kasy wydawać i od razu włączyła te leki co zwykle się daje.
 
Ludzik ja nawet nie wiedziałam, że jest różnica, które :p My mamy jakieś, ale pudełka nie ma, więc nie wiem jaka firma, generalnie z orlenu bodajże za punkty były :)

Iwo u nas też sernik na zimno będzie na wieczór do filmu :)

Mychunia my mamy Angelcare taki: Monitor oddechu z nianią elektroniczną Angelcare AC 401 z jedną płytką - sklep firmowy generalnie czasami włącza się jak dziecko leży zbyt grzecznie, albo nie włącza się jak wyjmiesz dziecię z łóżeczka i koło łóżeczka się przechadzasz, bo łapie drgania łóżeczka od podłogi. Ale dla spokoju ducha to w sumie nie jest źle :p Co do Angelcare to cenę masz podobną, a tu dodatkowo masz nianię i całkiem fajnie łapie wszystko :)

Nadia po kontroli antybiotyk do pn włącznie, od wtorku do przedszkola
 
powiem Wam, że łapie doła przez tą dietę cukrzycową.... na śniadanie jadłam to co wczoraj i wczoraj było ok dziś ponad normę :baffled: nie jem w ogóle nic słodkiego, nie słodzę, nie piję soków i ciągle coś nie tak :wściekła/y:

dzięki za opinie o monitorze oddechu :-D

kinia dobrze, że córcia wraca do zdrowia :tak:
 
Mychunia, bo to z tym jedzeniem to jest zamieszane, żeby dobrze dietę ustalić to wcale nie jest takie proste. Nie panikuj, zapisuj sobie wszystko co jesz i wyjdzie CI co podnosi Ci cukier.

KInia bo mi chodzi z tymi klockami, żeby farba z nich nie schodziła, a i żeby przez przypadek nie były jakieś trujące czy coś. Bo podobno niektóre z chin coś mogą mieć w farbach- mama, której maluch ma dostać ten prezent, jest dość nawiedzona:)
 
reklama
grzanka Woda koperkowa (Gripe Water) 150ml 33,90zł Woodward's to aż tak bardzo Wam dokuczają gazy? A jak Młodą karmisz? Nadal piersią? Dokarmiasz ją jakimś mm? Bo może to kwestia tego mm? Ja przeanalizowałam sobie składy mm i skłaniam się ku Hipp... głównie dlatego, że mleko następne nr 2 ma równie niezły skład co nr 1, a w innych jest już więcej maltodekstryny niż laktozy...

mychunia
oj biedna z tym cukrem jesteś :* jeszcze troszkę, a po porodzie pewnie wszystko wróci do normy :happy2:

kinia dobrze, że Nadia już zdrowieje, jak pójdzie do przedszkola to chociaż przez kilka godzin będziesz tylko dla Majki :sorry2:

ludzik te z linka wyglądają fajnie :happy2:

phoebe, wiikki, natkusia ????????


Cześć :happy2:
Jeszcze piątek i weekend, który zapowiada się pięknie :-D ja dziś porobiłam trochę mrożonek, co by na zupki dla Grzesia było :cool2: On w ogóle to już pożera oczami jak ja coś jem, a jak dostaje do polizania jakiś owoc, to mu gały aż na wierzch wychodzą :happy2: we wtorek szczepienie, więc porozmawiam o rozszerzaniu diety... poza tym chyba zbliża się moment, kiedy trzeba będzie ekspozycję na gluten zrobić / rozpocząć :confused:


Aaaaaaaa i w ogóle to niedobre jesteście, bo tu o sernikach piszecie, a ja mam jęzor na wierzchu na słodycze, a doopa rośnie :szok: normalnie gorzej niż w ciąży :wściekła/y:
 
Do góry