reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Iwo, szybko maluszki chcą na świat. Moje dostają tran wieloowocowy i na razie ok. Oliwka dostała syrop Ketotifen HASCO na alergie i odkąd go dostaje mniej kaszlu ma. A jak Ty się czujesz i jak młoda?
 
reklama
Malus on ostatnio w nocy bardzo spokojny za to w dzień to zależy od chwili :tak: ale zawsze jak się nie rusza złe myśli przychodzą :-(

iwo
mnie w nocy pierwszy raz zgaga męczyła, a śpię na dużej poduszce i jaśku już :tak:
 
Maluś - jakoś się kulam chociaż muszę sporo odpoczywać a młoda OK w środę mamy kontrole to moze już odstawimy leki bo wyniki już lepsze być nie mogą :tak::tak:

Mychunia - no to na siedząco ci przyjdzie spac niedługo ;-)
 
Cyntia , a może to typowe kolki? Spróbuj w takim płaczu okłady z ciepłej pieluchy. Podgrzej ja trochę zelazkiem i przyloz do brzuszka.

Ludzik fajny paracetamol dla dzieci to PEDICETAMOL łatwa miarka i bardzo mała dawka do tego można podawać bardzo malutkim dzieciaczkom - jakby Ci się przydało to piszę. Pani w aptece zaprzyjaźnionej mi poleciła. O i te czopki co Iwo pisze VIBURCOL są naprawdę super.
 
Eh, jeszcze śniadania nie zjadłam, ba, nawet się nie wysiusialam. Już się zastanawiam czy te kropelki nie pogorszyły sprawy. Były problemy z brzuszkiem, ale nie takie, żeby parę godzin krzyczał.
 
reklama
Grzanka - mąż wracając kupi. Z tym, że go można podawać po skończeniu 1 miesiąca. Od kiedy podawalas?
U nas znowu krzyk. Widać, że po jakimś czasie od jedzenia.
 
Do góry