reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Suselku - Śliczny dzidzius!!!! Czy już oficjalnie ogłosiliscie radosną nowinę ?

Ludzik - pamiętam jak młodą musiałam zostawić w szpitalu na jedną noc to szlam ulicą i wylam jakby serce mi pękło :( miała 6 tyg a ja czułam że zawiodłam. Chyba każda matka tak reaguje.

Asia - sama przyjemność urządzaćpokoik maluszka. U nas mała będzie razem z nami więc tylko łóżeczko dostawilismy.
Jutro jadę na ktg i usg to będę wiedziała jak malucha się czuje. Ja się kulam, czasem jakiś ból się pojawi ale typowych oznak będę szukać w 38 tc.
Kurcze gdyby nie porod to bym już ją chciała mieć przy sobie.
 
reklama
Ludziku wiem co przeżywasz w związku z pobytem Zosi w szpitalu, my też to przeszliśmy, jak Maja miała niespełna 4 tyg to trafiła do szpitala z zapaleniem płuc, z tym, że ja zostałam z nią na oddziale.

Maja ma kaszel coraz większy dzisiaj jedziemy po 11 na pomoc doraźną, mam nadzieję, że nie zostawią jej w szpitalu... Płakać mi się chce z tymi jej chorobami ;(
 
Aaa Susel soryyy. Piekny dzidziolek!!!

Iwo no my malego tez bedziemy mieli u siebie w pokoju tyle tylko ze pokoj mamy dosc duzy i 2 lata temu wydzielilismy sobie sypialnie 3x 1.60 mamy tam wielkie wyro i komode. I ten fragment oddamy malemu i tam zrobie mu taki mini pokoik. Mamy oddzielenie z takich zaje fajnych zaslon i bardzo ladnie to wyglada.
 
mychunia no tak żeś napisała o koleżance, że myślałam, że to Ty już urodziłaś, a przecież u Was chłopczyk :-D:-D:-D

cyntia i jak nocka? U nas odpukać wszystko ok :happy2: nawet Gabryś grzeczny :sorry2: dobrze, że nie jesteście sami, a może u Was to kolka nerwowa... :confused: Do Adiego coraz więcej dociera z tego, co się dzieje wokół i może tak odreagowuje dzień?

asia
oj ja to się boję tego momentu, gdy mój pierworodny pójdzie do szkoły... :baffled: on jest taki szogun, że zakładam, że trudno mu będzie usiedzieć na miejscu... :baffled: ale to jeszcze trochę... :nerd: przypilnuj teraz Prezesa, bo później może być ciężko... :sorry2:

susel ale fajniutka dzidzia :-D pochwaliliście się już komuś?

ludzik daj znać jak Zosieńka :* jak Ty się czujesz? Jak karmienie jak Ty jesteś w domu?

grzanka zdrówka :* oby Lenka się uchowała jakoś :* u nas to A najwięcej choruje, ale może to przez jego alergię, mnie bardzo rzadko coś rusza ;-)

kinia no ja też siedziałam z Grzesiem w szpitalu jak miał zapalenie płuc... ale miałam chociaż leżankę i koc (płatne...)... a jak Gabryś był malutki i wylądowaliśmy w szpitalu z rotawirusem, to dla rodziców były stołki, teoretycznie nikt nie powinien być z dzieckiem, bo to było to było na zakaźnym, ale całe szczęście nie przestrzegali tego... :baffled:

Cześć :happy2:
U nas dziś chmury... :dry: a mnie się tak kręci w głowie od wczoraj, że szok :szok: nie wiem od czego, normalnie chodzę jak po głębszym :confused: dobrze, że A jest w domu, ale jutro jedzie na 3 dni... :dry:

To chyba odbiorą teraz Niemcom mistrza świata i dadzą Polakom - co nie? :-D:-p:-D:-p Będą wczorajszy mecz wspominać przez najbliższe 50 lat :szok:
 
grzanka ja polecam Euphorbium :happy2: stosowałam u Grzesia 2 razy i w 2 dni uporaliśmy się z katarem, po 1 psiknięciu do każdej dziurki 2 razy dziennie, w międzyczasie sól morską :blink: no i odciąganie, choć spotkałam się z różnymi opiniami... ja odciągałam, ale nie jakoś dużo, tyle tylko, żeby ułatwić oddychanie :happy:
 
grzanka mam medela lactina electric plus, u mnie w mieście są wypożyczalnie laktatorów - prywatne - i w takiej wypożyczyłam, ale chyba niektóre apteki i szpitale (tam, gdzie są poradnie laktacyjne) też mogą mieć :happy2: polecam go z całego serca, bo naprawdę super ciągnie - mam porównanie z elektrycznym canpolu i do tego jak się kupi 2 wężyki i "lejki", to się "doi" 2 piersi równocześnie
 
reklama
Benfica znalazlam u nas taki, jest jeszcze symphony. Pisza, ze ten lactina jest jednogazowy, czyli ma tylko faze odciagania wlasciwego, ale jesli piszesz, ze dobry to chyba go wypozycze. Ile placisz za niego?
 
Do góry