reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Susel z pewnością, ale ja niestety już bym wcale czasu nie miała nawet w nocy dla siebie, bo teraz ciężko przy nich dwóch, więc dla mnie mnie oszczędność czasu :)
 
reklama
Synek ma pokrzywke, dostał zyrtec. Ciekawe kiedy mu przejdzie. Dalej nie wiemy po czym i lekarka mowila ze pewnie nie dojdziemy. Poki co znowu wlacze proszek dla maluchow.
 
Paracetamol odstawiony, mała cały dzień nie gorączkowała:) i posiewy wszystkie czyste:):):):) jutro będę wiedzieć co dalej:):):):):):):) ale odetchnęłam:) jutro lub w środę mam nadzieję, ze będzie spać w łóżeczku, a moje szczęście już waży 4100g:):)
 
Gochson - ja miałam pokrzywke na całym ciele na początku ciąży i pamiętam, że lekarka mówiła, że to najczęściej u dzieci występuje po wprowadzaniu nowych produktów do jedzenia i że tak silnie uczula glutaminian i benzoesan. A ja tamtego dnia zjadłam rosołek w bufecie na taniej kostce rosolowej (nie jadam wcale na kostkach, kucharkach i u mnie w domu się tak nie gotowalo). U mnie trwała jakoś 4 dni. Nie była jakaś uporczywa, jeśli chodzi o swędzenie, ale dziecko może to inaczej odczuwać. Oby szybciutko przeszło!
Lekarka kazała mi bardzo dużo pić, by pozbyć się tego alergenu z organizmu.

Ludzik - no to ekstra :) Musieliście się nastresowac.

Julia/Malusiolka - a może napiszcie do Aniaslu. Ona szybciej odpisuje.

Mychunia - ja mam detektor tętna i używałam go właśnie, gdy młody długo nie dawał znaku. Mnie to uspokajalo w takich sytuacjach. Ale to prawda, że później dziecko rusza się inaczej, nie jest tak energiczne.

MamaTomeczka - może Dicloflor? Też nam to zapisali, ale nie kupiłam. Hardcore z tym spaniem na podłodze, ale chyba bym zrobiła tak samo. Przeraziło mnie to, co napisałaś o tych pigulach. Co za babska.
Ja też próbowałam kociej karmy, ale nie przyznam się ile miałam lat ;)

Phoebe - aaaa, dziewczyna ode mnie z pracy (tak jakby szefowa w sumie, bo od niedawna wiceprezes) zadzwoniła do mnie i na początku rozmowy, mówiąc o swojej znajomej, powiedziała mw "u niej też się zaczęło od tego, że najpierw odeszły jej wody". Nie miała skąd tego wiedzieć. Tylko BB :/ Niefajnie.

Miałam kiedyś bloga i też zostałam wysledzona przez wscibska koleżankę (widzę IP i mogę określić lokalizację). Założyłam nowego i pokamuflowalam dane równo, ale dyskomfort ciągle jest.

Też jestem za fb :)
 
a ja się wczoraj troszkę przeraziłam, bo teściowa z ciotką stwierdziły, że brzuch mi już opada :szok: a tak mi się właśnie coś zdawało, ale myślałam, że tylko mi się zdaje :baffled:

zastanawiam się czy pisać o ty do lekarza czy czekać na wizytę 28... jak myślicie?
 
Ostatnia edycja:
Gochson, moja starsza jak była w wieku Twojego synka też miała pokrzywke na ciele. Okazało się u nas, że to ptoszek. Bryza u Vizyr uczulaly. Mogłam używać tylko rex. Drugi raz jak moje dziecię dostało krostek, to okazało się, że to przez nadmiar kolorów na pościeli. Głupia byłam, bo zapomniałam uprac jak kupiłam, a pościel bardzo rozowa. Przepraszam i później nic nie wyskakiwało.

Mychunia, urodzisz około terminu. Nie denerwuj się :*

U nas jakoś leci. Musiałam kolejny raz przekładać audiologa, bo Oliwka znowu kaszlu dostała :/ Kolejna wizyta 17.11. Mam nadzieję, że już nie będę musiała przekładać. Badanie trwa krótko ale z chorym dzieckiem nie można przyjść. Ja zmęczona, bo dziewczynki od paru dni prawie całą noc nie śpią, a ja później chodzę jak pijana. Wczoraj w dzień brat z dziewczynkani powiedział, a ja mogłam z 2h pospac.
 
Ludzik oby tak dalej :)

Mychunia spokojnie brzuch się opuszcza na kilka tyg przed porodem ;) Więc póki co chill out :*

Malusiu ja też zawsze to badanie muszę przekładać, bo Nadia zawsze kicha, smarka albo coś, a to się uszy dodatkowo zatykają, bo macie ten audiogram czy jakoś tak, tak? My mamy w środę, ale też muszę przełożyć, bo dziewczyny nadal chore.

Dziewczyny muszę się pochwalić, bo w szoku jestem - moje dziecię pierwszy raz zjadło na jedno posiedzenie 170 ml mleka !!!! tak zawsze do 100 ml, max 130 ml jak nie jadła ze 4-5h, a tu po 3h zjadła aż tyle.

Na 13 jadę z dziewczynkami na kontrolę., mam nadzieję, że niebawem te choroby się skończą :(
 
reklama
Do góry