reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Susel nie martw sie. Bedzie wszystko dobrze. Lada moment bedziesz czula swojego malucha to bedziesz duzo spokojniejsza. Pamietaj abys jak najszybciej dala nam tu znac.

No ja dzis zrobilam przeglad co mam a czego mi brakuje. Slodnie te ciuszki.

Probuje sie zrelaksowac :-/ ale jakos slabo. Ja mam ADHD narw mnie strzela na mysl o wszechtowarzyszacym mi balaganie a ja sobie leze :-/
 
reklama
Agamemnon u nas bebiko się nie sprawdził przy Nadii i zawsze będę uważać, z to jedno z gorszych mlek, bo dużo niepochlebnych opinii o nim słyszałam. Także fajnie, że zmiana pomogła.
 
susel trzymam kciukasy za wizyte! Będzie dobrze, zobaczysz :tak:No ale taka natura, że człek się martwi na zapas. Cóż zrobić.

Asia wiem o czym piszesz, mnie tez szlag trafia jak robota czeka a ja sie nie moge za nią zabrać no choćby dlatego, ze muszę co sekundę wsadzać małemu smoka w dzioba :sorry2:Jak zaśnie to uwijam się jak mogę i zamiast wtedy odpoczywać to ja sie bardziej zatyram i wieczorem jestem dętka.

Kinia, no ja z H to sporo mlek wypróbowałam i w koncu musiał jakieś apteczne brać, Nutramigen chyba.

Spać mi się chce :-(Byliśmy na tych zakupach ale wózkiem, akurat wrócilismy to zaczeło od nowa padać. O 14 muszę budzić Młodego, nakarmić i jechac po H. Dzisiaj zabieram go razem z kolegą i do 18 przynajmniej jednego będe miała z głowy :sorry2:
 
Asia polecam asmag jest to lek nie suplement diety tak jak pozostały magnez dostępny u nas w aptekach;-)podają go w szpitalu na wyciszenie skurczy;-)
 
Asia tylko weź asmag forte;-)ją brałam 3X2 i miałam spokój;-)a Ty odpoczywaj póki możesz

Moja córka już więcł ma charakterek;-)póki co walczę o laktacje ;-)niestety muszę ją dokarmiać, w piątek byliśmy u pediatry przytyła pol kg od wyjścia czyli ważyła 3200wielka kobietka;-)

Właśnie wróciliśmy że spaceru,odebraliśmy Matiego z przedszkola;-)

Korzystamy z pogody ;-)

Ją podaje Nan pro 1
 
a mi dziecko się podmieniło przez noc. na oddziale spała, pięknie, a dziś w łóżeczku najdłużej 15 minut snu i koniec na rączki - na oddziale dawała się odłożyć i pięknie spała, a teraz przylepa.

Susel to normalne, że się boisz, ale będzie dobrze.

Agamemnon zabiegane z Ciebie stworzenie. Ale podziwiam to zorganizowanie:)Ja gdyby nie M to bym zaginęła.
 
Ja brałam slow mag 3x2 jak już o magnezie mowa.

Jeezu dziewczyny ja już tak psychicznie zmęczona jestem, że wszystko wyprowadza mnie z równowagi, a co dopiero jak mam do pn siedzieć w domu z dziewczynkami to ja nie wiem :( zaczynam popadać w jakąś depresje jesienną przez tą ich chorobę...
 
Cześć Dziewczyny.

Wpadlam sie pochwalic. juz wrocilam po USG polowkowym, wszystko książkowo, dziecko wazy 370g, i ..... Pokazało siuraka! Moj mąż ryknął śmiechem i mówi, ze on wiedział przecież co robi. No ale troche mi żal Majeczki, juz sie z ta myślą oswoilam i kupiłam różowe śpioszki. Ech..... Te chłopy to zawsze nas wyrolują. Tak wiec - bedzie Piotruś! I od wczoraj zaczął kopać. No chyba, ze to nie sa ruchy, ale co to by wtedy było?

I odpiwiadajac na Twoje pytanie Suselku - kupiłam po genetycznych kilka spioszkow, głownie unisexy, ale ostatnio piekne różowe śpioszki dla Majeczki. A tutaj o..... Taka niespodzianka. Trzymam gorace kciuki za Twoją wizyte jutro. Wszystko bedzie dobrze, zobaczysz!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kinia, ja chyba też zaczynam coś łapać.....normalnie czuje, ze siadam psychicznie. Pewnie będzie powtórka z rozrywki jak przy H. W pt lub sobote przyjedzie na tydzień M. Chociaż to mnie jakoś podbudowuje.

Ludziku, wiesz ile mnie to wszystko nerwów kosztuje?? Jeszcze na domiar złego pierdaczą się rzeczy których w ogóle nie powinnam robić np ucieka mi powietrze w przednim kole i musze codziennie je dopompować :baffled:Niby nic, a ja się już wkurwiam, że musze to robić. I takich małostek jest kilka i ja się dołuję :-(
Moje dziecko od wczoraj takie nieznośne i ja już się zastanawiam czy aby kto mi tam kaprawym okiem na niego nie łyknął. Już nawet szukałam jakiegoś gusła co by odczarować syna :-p

Młody na tarasie śpi w wózku, Starszy w pokoju z kolegą się bawią Lego. Ja mam kawe i Was :happy2:
 
Do góry