reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

Iwooooo łooooo oby szybko i bezboleśnie poszło! Czekam na info!!!!!! :-)

Cyntia, ja tam aż takim znawcą nie jestem ale z tego co mi wiadomo było to można z obu. Ja dawałam B raz jedną i raz drugą i jak odciągałam to z dwóch.
B dzisiaj też kiepsko do spania, jak pisałam ze zasnął to po 10min sie obudził i dopiero jak na spacer wyszlismy, czyli godz 12 to zasnął i teraz spi na tarasie. Masakra jakaś. Jak tak będzie to ja nic nie bede mogła zrobić :baffled:
 
reklama
ok już pisze z kompa sms od Iwo z 14.30:
"Nic nie rusza oxy dostała godz temu skurcze były do 70% ale po oxy sa słabsze"



Iwo pisze o 16.09:
"Kroplówkę mam nadal. Nie wiem co z rozwarciem. Wody już poszły. Położne gaz proponują ;-) chyba skorzystam"
 
Ostatnia edycja:
iwo jak już wody poszły, to pójdzie mam nadzieję :-D &&&&&&&

grzanka ja z lewej odciągam znacznie więcej niż z prawej i dlatego tak jak Ty ściągam z dwóch na jedno karmienie :happy2:

cyntia ja ręcznie odciągałam po około 100ml w 15min... a ile zje Adi - wiesz, to zależy od dzieciątka, ja bym przygotowała to 100ml, a ile zje to zje, no raczej głodny nie będzie :-Dudanych zakupów ;-)

agamemnon u nas też ten problem, że Gabryś chciałby się ze mną pobawić, ale nie zawsze jest możliwość :baffled: ale jakoś dajemy radę :happy2:
 
Iwo kciukasy:) oby już było blisko końca:)

Cyntia nie patrz ile powinno zjeść:) bo moja z butelki potrafi i prawie 200 wypić ( wczoraj tak rodzicom w małych odstępach czasowych wypiła) mojego pokarmu - modyfikowanego najwięcej wciągnęła 120, ale moja to rasowy żarłok, ja też odciągam z dwóch:)

Agamemnon mój jak pracował w delegacjach to też trudno mi było w ten dzień jego wyjazdu, B niedługo się unormuje i czas dla H się znajdzie:)

Moja natomiast dziś sobie ładnie drzemki urządziła:) trochę pomarudziła, godzinę na spacerku pospała, co prawda od 5 do 8 maruda niesłychana, ale to powtarzający się schemat z gazami z rana. Muszę podejść chyba do lekarza może coś poradzi.
 
boze ja dzisiaj wymiękam, siedze i rycze razem z B
No cały dzien do jasnej ciasnej przemarudzony, spał jedynie od 12 do 15:20 i to na dworze. Teraz przysnął na 15 min u mnie na rękach bo go z góry znosiłam i jak odkładałam to juz beczy. Jezu co za dzień :-(

iwo
, mam nadzieje, ze jak wody juz poszły to pójdzie szybciorem!
 
reklama
Do góry