reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Cześć,
Witam się nieśmiało. Trochę mnie nie było ale czasu mi brakuje. Teraz starszy od tamtego tygodnia chory, mąż pracował na popołudnia więc ja prawie całe dnie sama z dwójką. Mati jeszcze nie umie się przyzwyczaić do tego ze jest siostra w domu, krzyczy,spiewa i mi ja budzi. Ahhh ciężko dwójkę na raz mi ogarnąć. Ale powoli się uczę :)
Jutro jadę z Hanią do pediatry się pokazać, ciekawe ile kluska juz waży.

Iwo, Gosia, trzymam mocno kciuki za szczęśliwy i szybki poród :) &&&&&&&&&&&&&&&
 
Gosiu ale numer szybkiego porodu;-)

Benfica oj ciezko mi ogarnac watek;-) ale czytam czytam co u Was;-) bo mi bliskie jestescie;-)

No my zaczelismy starania i niestety mamy podgorke:/
 
julia przyłączam się do pytania grzanki :confused:

Ależ ja lubię tą zmianę czasu :-D jest po 20, a my mamy wszystko ogarnięte :szok: aż nie wiadomo, co robić :-p i tak muszę czekać do 22 do ściągania :happy2: a w ogóle, to cieszyłam się, że mi w ciąży rozstępy nie wyszły, a tu na lewym cycku dwie ciemne pręgi :no: a w sumie, to przez laktację aż tak bardzo mi się (.)(.) nie powiększyły :baffled:
 
reklama
A no okazuje sie ze lewy jajnik nie pracuje;/ niby pecherzyk rosnie ale potem staje w rozwoju:/ tak wlasnie w tym cyklu mialam...
Niby prawy jest ok, wlasnie teraz powinnam miec z prawego wiec zobaczymy do tego dostalam wspomagacz Clo z pol tabletki zwiekszone teraz mam do 1 zobaczymy, niemam mega parcia na dziecko ale to ze jest cos nie tak troche mnie martwi:/

Benfica a moja corka wstala dzis o 6 i juz padla o 19 zmiana czasu na nia tak zadziala bo normalnir wstaje o 7 zasypia kolo 20
A chyba rozstepy na piersiach niesa tak zle jak na brzuchu lub boczkach wiec sie nieprzejmuj;-)
 
Do góry