reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Jejku, jak mi żal Aschlee. To już trzeci raz. W którym tygodniu teraz była? Bidulka :(

Kasik - a co to oznacza? To się naprawi samo czy potrzebna będzie operacja?

Iwo - ja miałam w pierwszym tygodniu takie balony w grudkach, aż płakałam pod prysznicem. Unormuje się :) Oby jak najszybciej.

Czasem sobie myślę, że chciałabym cofnąć czas, ale wtedy nie byłoby Adrianka....
 
To bardzo rzadkie. Ma w innym miejscu zoladek watrobe i inne. Czy powazne sie okaze niestety. Na razie jest dobrze bo wyglada na to ze nie ma wady serca. Ale czas sie badamy a prawda wyjdzie i tak porodzie
Iwo super malutka. Powodzenia w domku;) a jak Twoja starsza?
 
MamoTomeczka przepuklina pępkowa bierze się z niezamknięcia jakiegos tam otworu w mięsnich brzucha i generalnie są różne sposoby radzenia sobie z nią. obkleja się i czeka, aż otwór się zamknie, lub poprostu obserwuje i generalnie dopiero ok. 3 r.ż. jest decyzja czy nie zamknąć operacyjnie. To ją nie boli, tylko ma taką gulkę przy pępku, jak się wkurza, napina. ma dużo leżeć na brzuchu. Ta przepuklina jest "odprowadzalna" to znaczy, że jak przyłożysz palce to ta gulka się chowa.
 
Dziewczynki jaką wit D i K podawałyście? Pls napiszcie bo ja mam tylko zalecienie co do ilości a sama mam kupić....:sorry2:

Miss - nie wiedziałam o Aschlee :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

MAma Tomeczka - normalnie jak balony jakby ktoś implanty E mi wszczepił :baffled:

Kasik - ważne że jeśli coś jest nie tak to że wyszło teraz bo będziecie mieli specjalistyczną opiekę. Na mój laicki rozum to jeśli jest to tylko odwrócenie a narządy sa między soba prawidłowo połączone to nie powinno mieć to wpływu na prawidłowy rozwoj maluszka.
Julka już wyluzowana, tylko spędza z nami więcej czasu zamiast siedziec u siebie ( co do tej pory było normą) ale wcale mi to nie przeszkadza.
Dziś zabrała do szkoły część rzeczy które od siostry dostała więc będzie chwalenie się :)

Wandziu - dzis postaram się na FB wrzucić jaką fotkę bo to trochę wstyd że matka się dzieckiem nie chwali, a niektórzy to dopiero będą zaskoczeni
 
Iwo
No niestety...
A co do witaminy ja zawsze kupowalam nlpdemu w kapsulkach do wyciskania. Vitaminum czy jakos tak tak chyba sa nawet di k w jednej kapsulce. Ale sa najwygodniejsze jak dla mnie. :-)

Mamatomeczka
Dzieki za rade kupilam wlasnie w aptece te tabletki *spam*. Myslalam ze ich nie bedzie w tej zapysiales wsi u mnie ale byly uff. Ja na katar inhalacje robie z soli fizjologicznej raczej nie zaszkodza mysle.
Z tymi chrzcinami to chcialabym widziec mine twojej tesciowej :-D haha

Cyntia
Co sie dzieje czemu tak smutno piszesz? Ja tez mam czasem takkie mysli bo np. Moj maz to niezly nr jest no ale wlasnie dzieci mam i je kocham i za to mu dziekuje.


Witam sie z rana :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry