reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

reklama
Cześć Maluś :-):-D jednak widzę że ktoś tu żyje he he :tak:

Ta ciąża nie była w ogóle planowana i zaskoczyła nas bardzo.. :-p
Odeszłam ze staraczek bo zaczęłam w pewnym momencie za bardzo fiksować a "któraś" dziewczyna ( nie będę tu pisać imienia):crazy: napisała że jeśli się nie staram to co robię na staraczkach ... :confused2:
Ale mam na szczęście kontakt z kilkoma osobami z forum :happy:
Maluś co u Ciebie ? Jak dziewczynki ?
Ja czuję się bardzo dobrze , dzidzia rośnie - jest baaardzo duży - :-D termin mam po 20 czerwca bo czeka mnie cc całuję Cię mocno
 
Karola :* Nie ma co patrzeć na innych. Widzisz? Odpuściliście i się w końcu udało. Gratuluję i to bardzo :-) Co u mnie? Jakoś w miarę leci. Powoli zaczyna się wszystko układać. Dziewczynki jak na dzień dzisiejszy, to ok. Dopiero co przeziębienie zeszło. Jestem z siebie dumna, bo w ciagu 2/3msc. udało mi się zrzucić sześć kilo. Kochana, synka będziecie mieć?
 
Wow Maluś to super :-) dzielna babka z Ciebie jest :-D
Tak synusia będziemy mieli na Fb wkleiłam fotkę z usg ze wtorku mojego duuużego chłopczyka który ma już 16 cm :laugh2:
A wierci się niesamowicie przy każdej wizycie he he :-) wiesz co .. ja odpuściłam sobie ciążę już dawno.. i prowadziliśmy się tak jak do tej pory ze serduszkowaniem... i powiem Ci że jak 2 dni po terminie miesiączki zrobiłam sobie test i wyszła mi blada kreska nie umiałam w to uwierzyć a mój R jeszcze bardziej.. jeszcze mi powiedział że myśmy tego prawie nie robili i jak to jest możliwe he he :-p
Jak widać nasz utracony aniołek wrócił do nas .. niespodziewanie.. a jest przekochany przez całą naszą rodzinkę , a dzieci już się nie mogą doczekać jego narodzin :tak:
 
Kochana, ciesze się Twoim szczęściem :) Na FB nie zobaczę, bo mam inne. Jeżeli dostałaś wczoraj ode mnie PW na forum, to jak masz ochotę dodaj mnie. W poprzednim nie pamiętam hasła :p Co do ciąży, to ja z M odpuściliśmy sobie. We wrześniu chce iść do pracy. Oliwia idzie do zerówki, a Roksanka do przedszkola. Ale Oliwcia co i rusz pyta się mnie kiedy będzie kolejna dzidzia. Nawet wybrała miejsce, gdzie ma kojec stać.. hehe.. dzieci mają pokysły :p

Ponoć Ola też jest w ciąży, to prawda?
 
Tak Maluś to prawda , rozwiązanie ma w kwietniu . Spodziewa się blizniaków.
Nie czytałam wiadomości od Ciebie ale zaraz zajrzę . :-) masz pomysłowe dziewczynki nie ma co he he
 
Cześć Ewelinka :) u mnie w miarę dobrze , zaczyna mnie pobolewać lewa nerka od wczoraj a maluszek kopie jak szalony :tak:
A co u Ciebie ? Jak Kubuś ? :-D
 
reklama
Cześć dziewczyny, pamiętacie mnie jeszcze? Tak się u mnie układa teraz, że nie mam kiedy zasiąść do komputera. U nas ogólnie dobrze, dziewczynki póki co zdrowe, ale ciągle jeździmy po poradniach, z Nadią to co było, Majka ma gastroenterologa i alergologa do tego poradnię patologii wcześniaków, teraz szukamy na biegu rehabilitacji i jeszcze do logopedy zaczęłyśmy chodzić. Także ciężka sprawa.

Dziś mój mąż wyjechał do pracy i zostałyśmy same na czas dłuższy. Grono brzuszków się powiększa.

Malusiu kochana no tak może za czas jakiś znowu się zdecydujecie :*
 
Do góry