reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ze stosunku 5 dni i więcej przed owulacja ?

Giga12

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Styczeń 2022
Postów
16
Kobietki czy któraś zaszła w ciążę ze stosunku 5 dni i więcej przed owulacja ? U mnie 10 dc był stosunek a brzuch jak no owulację zaczął pobolewac około 15 dc i wodnisty przezroczysty śluz przy cyklach 29 dni.
Ciekawe czy jest szansa na ciążę 🥰
 
reklama
Musisz poczekać. Widzę 2 Twój wpis podobny. Na tym etapie z takimi informacjami to faktycznie loteria. Nawet jak faktycznie teraz była owulacja to nie ma gwarancji, że będzie ciaza. Ja zaszłam, bo przestałam myśleć o owulacji 😅 Nie ten, to inny cykl.
 
Musisz poczekać. Widzę 2 Twój wpis podobny. Na tym etapie z takimi informacjami to faktycznie loteria. Nawet jak faktycznie teraz była owulacja to nie ma gwarancji, że będzie ciaza. Ja zaszłam, bo przestałam myśleć o owulacji 😅 Nie ten, to inny cykl.

Mnie spieszy czas bo mam guzek endometrioza trzeba jak najszybciej operować a chciałam to załatwić przy cc
 
Jak chciałam zajść to nic z tego... jakieś 5 miesiecy miałam nadzieję, że może uda się. I nic. Jak stwierdziłam, że.nie chce już kolejnej ciąży i czas na mnie, to zaszłam w pierwszym miesiącu, gdzie już ułożyłam sobie inaczej zycie 🤭 Nie ma żadnej gwarancji. Cierpliwość do @ i nic więcej. Jeżeli chcesz mieć wieksze szanse idz na monitoring. Nawiasem mogę dodać też na przyszłość, gdyby Ci nie wychodziło abys zbadała sobie witaminy. U mnie okazało się, że mam niski poziom wit.b12 i d.. po suplementacji, po miesiącu ciaza. Gdzie przy 1 dziecku starania ponad rok, monitoring, duphaston, po porodzie seks bez zabezpieczeń przez 1,5 roku i nic.. po suplementacji 1 cykl 😶
 
Witam, mam cykle srednio 28-29 dni, stosunek bez zabezpieczenia miałam 8dc, 10dc, 16dc i 17 dc.
Zrobilam test owulacyjny 13dc i byly dwie wyraźne kreski, 14dc byla juz druga kreska bardzo blada, czyli byłam juz po owulacji lub w trakcie.

14dc odbyłam stosunek z zabezpieczeniem.
Który stosunek mógł doprowadzić do ciąży?
 
Witam, mam cykle srednio 28-29 dni, stosunek bez zabezpieczenia miałam 8dc, 10dc, 16dc i 17 dc.
Zrobilam test owulacyjny 13dc i byly dwie wyraźne kreski, 14dc byla juz druga kreska bardzo blada, czyli byłam juz po owulacji lub w trakcie.

14dc odbyłam stosunek z zabezpieczeniem.
Który stosunek mógł doprowadzić do ciąży?
 
reklama
Jesli nie robilas testow owulacyjnych od poczatku cyklu tylko w te dwa dni to niewiadomo, kiedy byl pirrwszy pozytywny test. Po drugie testy owulacyjne pokazuja tylko skok LH, po ktorym po ok 24-36h wystepuje owulacja, wiec to, ze test byl bardziej blady nie swiadczy o tym, ze bylas po owulacji. Jesli mialabym podejrzewac, z ktorego stosunku jest ciaza to obstawialabym albo 10dc albo 16dc. Plemniki moga przezyc ok 3 doby w drogach rodnych i poczekac na komorke jajowa.
 
Do góry