reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ze stosunku przerywanego.

Kurczę, sama nie stosuje tej metody, ale nie sądziłam, że to się zdarza 😂 No niby jest to możliwe no aleee 🤔 ja się nie spotkałam z ciążą ze stosunku przerywanego w moim otoczeniu 😄
 
reklama
Pewnie czasem tak ale ja mam dwójkę dzieci z pełnych stosunków w pierwszym cyklu starań więc wszystko działa. ;)
To o niczym nie świadczy. Ja mam dziecko z pełnego stosunku więc wszytaki powinni być ok. W drugą ciążę zaszłam dopiero po 1,5 roku starań jak udrożniono mi jajowody. A w 3 ze stosunku przerywanego 😉
 
To o niczym nie świadczy. Ja mam dziecko z pełnego stosunku więc wszytaki powinni być ok. W drugą ciążę zaszłam dopiero po 1,5 roku starań jak udrożniono mi jajowody. A w 3 ze stosunku przerywanego 😉
Może i masz rację. Nie zakładałam, że moglibyśmy mieć jakiekolwiek problemy z poczęciem skoro dwa razy nawet się nie zaczęliśmy dobrze starać i pojawiły się dzieci ale w zasadzie nie można tego wykluczyć. 🤷‍♀️
 
reklama
Do góry