reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, zgaga, ból żołądka i pleców

Dołączył(a)
3 Styczeń 2021
Postów
8
Cześć dziewczyny!
Czy któraś z was ma problem z żołądkiem? Od rana dopadł mnie okropny ból zoladka..boli nawet jak biorę głębszy wdech. Mala leży główka do góry i zastanawiam się czy po prostu na nic mi nie naciska.. może macie jakieś sprawdzone sposoby ? Nospa nie pomaga.. 38tc
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Czy któraś z was ma problem z żołądkiem? Od rana dopadł mnie okropny ból zoladka..boli nawet jak biorę głębszy wdech. Mala leży główka do góry i zastanawiam się czy po prostu na nic mi nie naciska.. może macie jakieś sprawdzone sposoby ? Nospa nie pomaga.. 38tc
W 38 jednak skontrolowalabym na sorze.
Mnie na przełomie 2 i 3 trymestru bolało coś jakby mostek, promieniujący na prawą stronę, wątroba lub/i żołądek... Na drugi dzień przeszło. Nie mam pojęcia co to było, ale nasiliło się przy aktywności fizycznej...
Więcej póki co nie wróciło.

Ale jak jest główka do góry to raczej konieczna będzie Cc, bo słyszałam że w 38tc to już ciężko o obrót.

A znam przypadki, gdzie poród zaczął się właśnie od problemów z żołądkiem (ból, zgaga, zatwardzenie lub wręcz odwrotnie)
 
Do góry