reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża, zmartwienie... Lametta...

Marianna728

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2020
Postów
102
Witajcie, jestem w 6 tyg ciąży. To moja druga ciąża. Pierwsza przyszła na samej luteinie i w drugim cyklu już w niej byłam. Teraz po 8 latach zaszłam znowu z lametta. Pęcherzyki swoje miałam, ale słabo rosły. Dostałam od 3-7dc lamette 2x1 i w połowie miałam mieć monitoring, żeby sprawdzić czy są pęcherzyki, ale lekarka się rozchorowała i w sumie nic już nie mogłam załatwić... Więc olałam sprawę, tyle czasu się nie udawało więc Stwierdziłam, że czekam na okres i w następnym cyklu pójdę na monitoring. Tak się stało, że okresu nie dostałam. Tydzień po okresie robiłam badania progesteron 91,3, beta 226. Po 48h beta wzrosła do 646... Ogólnie nic mi jest, czasami więzadła ciągną, brzuch zakluje piersi fajne pełne, jędrne. Nawet seks jest bardziej przyjemniejszy niż przed ciążą. Tylko ja się martwię... Nie poszłam na ten monitoring i czy napewno wszystko ok. Czy to nie pozamaciczna, puste jajo, zaśniad groniasty. Kurde tyle rzeczy się naczytałam... Wizyta dopiero w czwartek, nie wiem czy tyle wytrzymam 🤦‍♀️ czy te pęcherzyki po lametta są prawidłowe? :( na wiele rzeczy nie mamy już wpływu, ale te złe myśli, jak je odpędzić? :( pozdrawiam 🌹
 
reklama
Niczym się nie zamartwiaj 🙂 spokojnie poczekaj do wizyty. Beta ładna więc ok co do reszty nie mamy wpływu.... Ja mam też poronienie wiec kolejna ciąża to jak siedzenie na bombie więc cię rozumiem. Czytanie setki artykułów nic nie da. Odpręż się i czekaj na wizyte
 
Chyba na jakiś czas zrezygnuje z internetu w telefonie 😪 mam nadzieję, że taki wysoki progesteron nie świadczy o pozamacicznej bo chyba są przy niej jakieś plamienia? :( nigdy nie miałam. Nigdy nie poronilam. Pierwsza ciąża wszystko ok, córka okaz zdrowia!
 
Przy ciąży pozamacicznej progesteron jest poniżej 20, więc tu bym się nie martwiła [emoji846] będzie wszystko dobrze, postaraj się wyluzować.
Chyba na jakiś czas zrezygnuje z internetu w telefonie [emoji25] mam nadzieję, że taki wysoki progesteron nie świadczy o pozamacicznej bo chyba są przy niej jakieś plamienia? :( nigdy nie miałam. Nigdy nie poronilam. Pierwsza ciąża wszystko ok, córka okaz zdrowia!
 
reklama
Do góry