reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
7 Styczeń 2019
Postów
5
Czy jeżeli wynik testu Beta HCG wyszedł <0,200 26 dni po stosunku to jest możliwość, że to się zwiększy? Po jakim czasie widać pęcherzyk ciążowy na USG?
Mam objawy ciąży:
-rozpulchnioną szyjkę macicy
-wielkie nabrzmiałe, cięźkie piersi
-jadłowstręt naprzemian z chęcią jedzenia ciągle
-blada cera
-zwiększenie masy ciała
-częste oddawanie moczu
-ciągniecie w jajnikach
-bulgotanie w brzuchu
-ból pleców
-napady gorąca
-mdłości
-wyostrzony węch jak pies
Pomocy nikt mi nie wierzy, a ja czuje, że jestem w ciąży.. zrobiłam badania wszystkie na raz i mam wrażenie, że za szybko, teraz jestem 41 dni od stosunku bez prezerwatywy.. oszaleje, nawet kot się dziwnie zachowuje, wącha mnie, chowa się pod kołdrę jakby czegoś tam szukała, nie wiem czy to ma związek, ale zachowuje się inaczej od tygodnia po stosunku.
 
reklama
Czy jeżeli wynik testu Beta HCG wyszedł <0,200 26 dni po stosunku to jest możliwość, że to się zwiększy? Po jakim czasie widać pęcherzyk ciążowy na USG?
Mam objawy ciąży:
-rozpulchnioną szyjkę macicy
-wielkie nabrzmiałe, cięźkie piersi
-jadłowstręt naprzemian z chęcią jedzenia ciągle
-blada cera
-zwiększenie masy ciała
-częste oddawanie moczu
-ciągniecie w jajnikach
-bulgotanie w brzuchu
-ból pleców
-napady gorąca
-mdłości
-wyostrzony węch jak pies
Pomocy nikt mi nie wierzy, a ja czuje, że jestem w ciąży.. zrobiłam badania wszystkie na raz i mam wrażenie, że za szybko, teraz jestem 41 dni od stosunku bez prezerwatywy.. oszaleje, nawet kot się dziwnie zachowuje, wącha mnie, chowa się pod kołdrę jakby czegoś tam szukała, nie wiem czy to ma związek, ale zachowuje się inaczej od tygodnia po stosunku.
Biorąc pod uwagę żywotność plemników i ich zdolność do zapłodnienia w sprzyjających warunkach 3-5dni plus droga do macicy i zagniezdzenie 8-12dni i tym samym początku wzrostu bety-hcg, szansa na ciążę jest znikoma. Może to objawy pms-u po prostu. Tak też bywa nawet jeśli nigdy nie było i cykle były jak w zegarku.
 
Ostatnia edycja:
Pęcherzy jest widoczny przy becie 1500. Twoja beta wskazuje,że w ciąży nie jesteś. Objawy nie muszą wskazywać na ciążę i pewnie też działa twoja podświadomość. Według mnie nie jesteś w ciąży na 99%, szczególnie, że beta ewidentnie na to wskazuje.
To wygląda jak ciąża urojona.
 
Po takim czasie od ostatniego stosunku beta jest wiarygodna i nie urosnie. Miesiaczkujesz? Jezeli nie idz do ginekologa bo to jakies zaburzenia hormonalne albo ciaza urojona.
 
Do góry