reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
19 Luty 2019
Postów
4
Witam wszystkich nie chce komentarzy typu głupia jesteś itp mianowicie dostałam okres 5lub 6 luty 2019 okres trwa 3 .4 dni cykle mam co 28-30 dni .19 luty 2019 współżyłam z partnerem , partner skończył na piersi a ja dosłownie za raz po tym wzięłam niewielką ilość na palec i przeniosłem do pochwy plemniki na pewno nie obumarly bo zrobiłam to dość szybko dodam, że sprawdzałam śluz przed i jest bezbarwny i w miarę dobrze się rozciąga jaka jest szansa na ciążę czy sterczące sutki świadczą o owulacji dodam że przy owulacji nigdy nie boją mnie jamniki dobrze się czuje proszę o poważną odpowiedź w miarę szybko
 
reklama
Witam wszystkich nie chce komentarzy typu głupia jesteś itp mianowicie dostałam okres 5lub 6 luty 2019 okres trwa 3 .4 dni cykle mam co 28-30 dni .19 luty 2019 współżyłam z partnerem , partner skończył na piersi a ja dosłownie za raz po tym wzięłam niewielką ilość na palec i przeniosłem do pochwy plemniki na pewno nie obumarly bo zrobiłam to dość szybko dodam, że sprawdzałam śluz przed i jest bezbarwny i w miarę dobrze się rozciąga jaka jest szansa na ciążę czy sterczące sutki świadczą o owulacji dodam że przy owulacji nigdy nie boją mnie jajniki dobrze się czuje proszę o poważną odpowiedź w miarę szybko
 
Boże widzisz a nie grzmisz, niewiem ile masz lat ,ale chyba jesteś mloda i może czas na dziecko odłożyć , zanim dorośniesz , nie chce się obrażać ani nic
 
Zapłodnienie jest możliwe, ale szansa jest raczej niska. Nikt Ci nie jest w stanie powiedzieć ile masz % szansy na zajście w ciąże. Poza tym jak chcesz zajść w ciąże to lepiej porozmawiać najpierw z partnerem.
 
Nie kumam... Chcesz być w ciąży czy nie?
Jak chcesz, to czemu nie powiesz partnerowi, żeby kończył w Tobie, a nie na piersiach?
Jak nie chcesz, to po jaką cholerę pchałaś łapy ze spermą?

Naprawdę mam nadzieję, że jesteś tylko trollem...
 
reklama
jak można zajść w ciąże przez nasienie na palcu ????nie wiem musi być normalny sex emocje to ma sens chcesz zaliczyć wpadkę czy co bo nie wiem :oops::oops::o
 
Do góry