reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ???

Dołączył(a)
20 Luty 2019
Postów
2
Doświadczone Mamusie potrzebuje porady
Ostatni raz miałam miesiączkę miałam 21.12.2018r
W styczniu brak miesiączki i testy negatywne, na początku lutego testy pozytywne, dziś usg, pęcherzyk 1,1cm brak zarodka, co mogę myśleć??? Ogólnie powinien być 9tc ale już sama nie wiem, proszę o radę. Nie było to planowane ale jednak się martwię że będzie coś nie tak a się cieszymy , ginekolog mi powiedział że mogłam później zajść albo poronienie. Jak to było u Was?
 
reklama
A co ma dentysta? W ciąży można i trzeba chodzić, tylko bez rtg. Nie, 6 dni po owulacji test nie wykryje. Wykrywa w okolicach spodziewanej @ czyli około 14 dni. Jeszcze nawet implantacji pewnie nie było.
Miałam mieć robione kanałowe i dlatego ale już jestem po wizycie. A jeśli chodzi o wykrycie hcg to jak to jest bo nie pamiętam czy wykrywa po zapłodnieniu czy zagnieżdżeniu?
 
reklama
Do góry