reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ???

Dołączył(a)
20 Luty 2019
Postów
2
Doświadczone Mamusie potrzebuje porady
Ostatni raz miałam miesiączkę miałam 21.12.2018r
W styczniu brak miesiączki i testy negatywne, na początku lutego testy pozytywne, dziś usg, pęcherzyk 1,1cm brak zarodka, co mogę myśleć??? Ogólnie powinien być 9tc ale już sama nie wiem, proszę o radę. Nie było to planowane ale jednak się martwię że będzie coś nie tak a się cieszymy , ginekolog mi powiedział że mogłam później zajść albo poronienie. Jak to było u Was?
 
reklama
reklama
Ja byłam w 6tyg ciąży i 3 testy negatywne dopiero betaHCG z krwi potwierdziło. Radzę zrobić test z krwi i zmień proszę lekarza. Potrzebujesz badań ty i partner, a nie czekać i czekać. Trzymam kciuki.
 
Dzięki dziewczyny. Napiszę Wam dzisiaj jaka mam bete jak tylko będę miała wynik. W poniedziałek mam lekarza. Mam nadzieję że do tego czasu nie dostanę okresu. Wszyscy mówią nie stresuj się nie myśl o tym, ale przecież to się tak nie da. Calyczas tym żyje.
 
reklama
Co wy na taki wynik? To pierwsze badanie bety wiec nie mam porownania. Ale mimo to chyba zbyt niski dla ciąży?? [emoji53][emoji53]
20190228_190940.jpeg
 
Do góry