reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ???

Dołączył(a)
20 Luty 2019
Postów
2
Doświadczone Mamusie potrzebuje porady
Ostatni raz miałam miesiączkę miałam 21.12.2018r
W styczniu brak miesiączki i testy negatywne, na początku lutego testy pozytywne, dziś usg, pęcherzyk 1,1cm brak zarodka, co mogę myśleć??? Ogólnie powinien być 9tc ale już sama nie wiem, proszę o radę. Nie było to planowane ale jednak się martwię że będzie coś nie tak a się cieszymy , ginekolog mi powiedział że mogłam później zajść albo poronienie. Jak to było u Was?
 
reklama
Trzymajmu kciuki i miejmy nadzieję że będzie dobrze . Dziewczyno ja jestem po ciazy Pozamacicznej co skończyło się usunięciem jajowodu . Myślałam że bede musiała dosc dlugo sie starać o ciaze . . Dwa miesiące temu dokladnie mialam zabieg . Po półtora msc zaszlam w ciaze bardzo szybko czego się nie spodziewałam . Około 5,6 dni przed miesiaczka wykonalam dwa testy ciazowe . Okazały się pozytywne -Szok . Jednak zaczelo mnoe pobolewa tylko z prawej strony wiec udalam sie na izbe przyjec niestety za mała ciaza zeby cokolwiek mogli stwierdzić . Pobrali krew .. to było przedwczoraj A powtarzam ze jestem jeszcze przed terminem spodziewanej @. Wynik to 43,7 .. po dwóch dniach czyli dzisiaj to 118,00 . Niby troche sie uspokoilam ale te uczucie jak w poprzedniej cp okolicy jajowodu .. Nie daje mi spokoju. Twój wynik potwierdza ciaze ale powtórz po 48 h
 
reklama
Co wy na taki wynik? To pierwsze badanie bety wiec nie mam porownania. Ale mimo to chyba zbyt niski dla ciąży?? [emoji53][emoji53]Zobacz załącznik 947448
Hormon hcg pojawia się tylko w ciąży, więc Twój wynik jak najbardziej na nią wskazuje. Teraz ważny jest prawidłowy przyrost po 48 godzinach. Ja startowałam z wyniku 23:-)
 
Myślę, że nie..mnie moja położna mówiła, że jak sie wstrzymam z badaniem dłużej niż 48h to ta wartość będzie już cieszyła oko;-) wrzucisz sobie wartości w kalkulator przyrostu w Internecie i będziesz miała wszystko czarno na białym:-)Trzymam kciuki i duuuzo pozytywnej energii wysyłam:-)
 
Dziewczyny jeszcze ode mnie takie pytanie . Pisalam wyżej , że jestem we wczesnej ciazy . To jest dopiero poczatek 4 tygodnia od ostatniej miesiaczki . Za mną ciaza pozamaciczna. . Wiem ze na etapie 4 tygodnia praktycznie nie ma sie zadnych objawow tak na prawde , moze podobne do napięcia przedmiesiaczkowego . Jestem jakos dzien lub dwa przed terminem oczekiwanej @ I wiem że jej nie dostanę męczy mnie wlasnie tylko po tej stronie prawej gdzie mam zdrowy jajowod I jajnik. Nie wiem co to w sumie jest ,jakies laskotanie , cmienie,ciagniecie ,uczucie ciepła niby troche jakby wlazilo w prawy bok podbrzusza ze az na nogę promieniuje. Najbardziej to odczuwam jak siedze czy leze . . Boję się że to znów Cp chociaz objawy takiej ciazy mialam o wiele pozniej . Beta tez wtedy od samego początku zle przyrastala. Miała któraś z Was taka dolegliwość i okazalo sie ze jest okej? Beta 26.02 -42,3 mlU , 28.02 - 118 mlU
 
Jesli zrobie kolejne badanie w poniedziałek to nie będzie to żaden problem? Że będzie ponowione po ponad 48h?
No gratuluję Ci. Jesteś w ciąży. Jak już pisałam mój pierwszy wynik to 68.6 drugi 233. Więc też szału nie ma. W pierwszej ciąży pierwszy wynik 8 drugi 21. Więc teraz był wyższy. Jutro idę do lekarza więc powie mi czy pęcherzyk zagnieździł się prawidłowo. Też jestem w strachu bo mam niedrożny prawy jajowód no ale mam nadzieję. Staraliśmy się 1,5 roku
 
Dziewczyny jeszcze ode mnie takie pytanie . Pisalam wyżej , że jestem we wczesnej ciazy . To jest dopiero poczatek 4 tygodnia od ostatniej miesiaczki . Za mną ciaza pozamaciczna. . Wiem ze na etapie 4 tygodnia praktycznie nie ma sie zadnych objawow tak na prawde , moze podobne do napięcia przedmiesiaczkowego . Jestem jakos dzien lub dwa przed terminem oczekiwanej @ I wiem że jej nie dostanę męczy mnie wlasnie tylko po tej stronie prawej gdzie mam zdrowy jajowod I jajnik. Nie wiem co to w sumie jest ,jakies laskotanie , cmienie,ciagniecie ,uczucie ciepła niby troche jakby wlazilo w prawy bok podbrzusza ze az na nogę promieniuje. Najbardziej to odczuwam jak siedze czy leze . . Boję się że to znów Cp chociaz objawy takiej ciazy mialam o wiele pozniej . Beta tez wtedy od samego początku zle przyrastala. Miała któraś z Was taka dolegliwość i okazalo sie ze jest okej? Beta 26.02 -42,3 mlU , 28.02 - 118 mlU
Pamiętam jak pisałaś o pierwszej ciąży i bardzo mi przykro że tak się to potoczyło. Przyrost bety jest ok. Ja też nie mialam żadnych objawów u mnie dziś równo 5 tydzien i zaczynają mnie boleć piersi no i mam oprócz tego bóle jajników też takie cmienie promieniujące aż do uda. Jak pisałam wyżej mam niedrożny prawy jajowód też bardzo się boję ciąży pozamacicznej. Gin kazała mi przyjść jutro więc pewnie już będę wiedziała gdzie ulokował się pęcherzyk. Przyrost bety miałam prawidłowy. W 12-13 dniu po owulacji potwierdzonej monitoringiem wynik 68.6 potem po 2 dniach 233. Dam znać co i jak. 3mam kciuki
 
reklama
Do góry