reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
25 Kwiecień 2019
Postów
1
Witam, zrobiłam we wtorek dwa testy ciążowe - oba wyszły pozytywnie (na jednym jaśniejsza druga linia, na drugim już konkretna doskonale widoczna), umówiłam się do ginekologa, jednak w tym czasie dostałam okresu, dosyć silnego. Skierowała mnie na badania z krwi beta hcg 58,380. Mam powtórzyć za tydzień albo zaraz po zakończeniu krwawienia. Myślicie ze utrzymam ta ciąże, czy raczej to poronienie?
 
reklama
Witam, zrobiłam we wtorek dwa testy ciążowe - oba wyszły pozytywnie (na jednym jaśniejsza druga linia, na drugim już konkretna doskonale widoczna), umówiłam się do ginekologa, jednak w tym czasie dostałam okresu, dosyć silnego. Skierowała mnie na badania z krwi beta hcg 58,380. Mam powtórzyć za tydzień albo zaraz po zakończeniu krwawienia. Myślicie ze utrzymam ta ciąże, czy raczej to poronienie?
Ja bym powtórzyła tą betę po 48h, jak rośnie to trzeba podać leki na podtrzymanie typu luteina czy duphaston.
 
Witam, zrobiłam we wtorek dwa testy ciążowe - oba wyszły pozytywnie (na jednym jaśniejsza druga linia, na drugim już konkretna doskonale widoczna), umówiłam się do ginekologa, jednak w tym czasie dostałam okresu, dosyć silnego. Skierowała mnie na badania z krwi beta hcg 58,380. Mam powtórzyć za tydzień albo zaraz po zakończeniu krwawienia. Myślicie ze utrzymam ta ciąże, czy raczej to poronienie?
Myślę, że możesz powtórzyć badanie. Nawet dzisiaj lub jutro i sprawdzić czy w ogóle jest przyrost. Ale na moje oko beta jest malutka i może być już w fazie spadkowej.
 
Do góry