reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
18 Maj 2018
Postów
2
Hej, ostatni okres miałam 21 maja. Wspolzylam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia (staramy się o maleństwo). 27 dzień cyklu a okresu brak przeważnie 28 dniowe, ale przy 26 dniu cyklu dostaje. Bolą mnie piersi nigdy przed okresem nie bolały, mniejszy mam apetyt, częściej muszę siku. Test bardzo słabo widoczna druga kreska albo mi się wydaje. Nie czuję, że mam dostać okres, nigdy się nie spóźnial. Czy jestem w ciąży?
 
reklama
Jak mamy określić czy jesteś w ciąży? Większość dziewczyn celuje w dni płodne i miesiącami nie udaje się zajść :) Zrób badanie beta HCG z krwi lub powtórz test z porannego moczu i wtedy pokaż nam zdjęcie :)
 
jestem aktualnie okolo 5tyg ciazy i do wczoraj druga kreska byla slabo widoczna jedynie jak sie dobrze przygladnelo to bylo widac i ewentualnie pod swiatlo. Wczoraj rano z pierwszego moczu zrobilam test a raczej testy! Wszystko wyszlo pozytywne. Jesli jestes cierpliwa poczekaj jeszcze kilka dni i powtorz test jesli nie to lec na bete :)
 
reklama
reklama
Do góry