)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża

570769595

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej dziewczyny mój cykl mieisączkowy jest co 38 dni, w tym miesiącu spóźniła mi się miesiączka o 9 dni, razem z narzeczony staramy sie o kolejne dziecko. Tylko, że dziś dostałam miesiączkę tylko no trochę dziwna ta miesiączka bo strasznie jasny kolor ma plus leciało mi lekko a teraz nic , niestety do ginekologa mogę iść za tydzień bo muszę jechać się ubezpieczyć na kuruniówkę a narzeczony dopiero za tydzień dostaje pieniądze a prywatnie nie stać mnie iść , czy miał tak ktoś ??? Może panikuje ( robiłam test wyszetł negatywny ale jak byłam w 1 ciąży to też wychodziły negatywne , poszłam do gin i sie okazało że bd mieć synka )

reklama

Fado123

Fanka BB :)
Rozwiązania
2
Tak bo zawsze ale to zawsze miałam co 29 dni . Zdążyło się może raz czy dwa ale to 1 dzień mi się spóźniło .
aha no to pewnie jednorazowy incydent , dużo osób ma przez te upały właśnie takie problemy , ale jeśli Cię niepokoi ta @ ,to jak najbardziej do ginekologa się umów

570769595

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
aha no to pewnie jednorazowy incydent , dużo osób ma przez te upały właśnie takie problemy , ale jeśli Cię niepokoi ta @ ,to jak najbardziej do ginekologa się umów
No nie pokoi a zwłaszcza że z narzeczonym od pół roku staramy się o kolejne dziecko a testom nie ufam po poprzedniej ciąży .

Fado123

Rozwiązania
2
No nie pokoi a zwłaszcza że z narzeczonym od pół roku staramy się o kolejne dziecko a testom nie ufam po poprzedniej ciąży .
No z tymi testami to różnie , wszystko zależy od stężenia hormonu we krwi i czasem na wczesnym etapie nie pokażą 2 kresek ,zawsze pewniejsza jest beta hcg

570769595

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
No z tymi testami to różnie , wszystko zależy od stężenia hormonu we krwi i czasem na wczesnym etapie nie pokażą 2 kresek ,zawsze pewniejsza jest beta hcg
No tak mi w 1 ciąży 10 testów wyszło negatywnie poszłam do ginekologa i nic nie było widać kazał przyjść po tygodniu i już było widać małą fasolkę jak to każdy mówi.

Fado123

Rozwiązania
2
No też właśnie ,więc jeśli masz możliwość to zrób sobie bete ,a jak nie no to trzeba czekać do wizyty

Mała.czarna

Rozwiązania
0
Mogło to być plamienie implantacyjne ale właśnie tak jak dziewczyny pisza to moze byc całą ta sytuacja spowodowana tymi upalami

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
U Potrzebuję porady 15
A Potrzebuję porady 2
A Pytanie tygodnia 0
E Potrzebuję porady 6

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry