reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

570769595

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Luty 2019
Postów
22
Hej dziewczyny mój cykl mieisączkowy jest co 38 dni, w tym miesiącu spóźniła mi się miesiączka o 9 dni, razem z narzeczony staramy sie o kolejne dziecko. Tylko, że dziś dostałam miesiączkę tylko no trochę dziwna ta miesiączka bo strasznie jasny kolor ma plus leciało mi lekko a teraz nic , niestety do ginekologa mogę iść za tydzień bo muszę jechać się ubezpieczyć na kuruniówkę a narzeczony dopiero za tydzień dostaje pieniądze a prywatnie nie stać mnie iść , czy miał tak ktoś ??? Może panikuje ( robiłam test wyszetł negatywny ale jak byłam w 1 ciąży to też wychodziły negatywne , poszłam do gin i sie okazało że bd mieć synka )
 
reklama
reklama
No z tymi testami to różnie , wszystko zależy od stężenia hormonu we krwi i czasem na wczesnym etapie nie pokażą 2 kresek ,zawsze pewniejsza jest beta hcg
No tak mi w 1 ciąży 10 testów wyszło negatywnie poszłam do ginekologa i nic nie było widać kazał przyjść po tygodniu i już było widać małą fasolkę jak to każdy mówi.
 
reklama
Do góry