reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ?

Dołączył(a)
29 Lipiec 2019
Postów
3
Witam, w lipcu miesiączka miałam 13, trwała 5 dni jak każda, miesiączki mam dosyć obfite, dopiero w 5 dzień się lekko uspokaja, 26 bądź 27 lipca miałam owulacje i w te dni uprawiałam seks bez zabezpieczenia z moim partnerem (skończył w środku) po 2 dniach odczuwałam ból podbrzusza i ból oraz kłucie lewego jajnika który trwa 2 dni,jestem ciagle bardzo senna i obolała, czasem pobolewają mnie piersi i mam wrażenie ze są lekko powiększone, czasem ciągnie mnie na wymioty po zapaleniu papierosa bądź różnych zapachach w sklepie, miesiączkę miałam dostać 10 sierpnia, dzień przed zrobiłam test, wyszedł negatywny, 11 miałam lekkie plamienie różowo brązowe, 12 lekkie krwawienie, 13 śluz z krwią, wczoraj i dziś nic, czy to możliwe, ze to jednak ciąża ?
 
reklama
Rozwiązanie
Bóle jajnika to raczej oznaka owulacji , ale wszystko możliwe zrób bete jak koleżanka piszę , i będziesz wiedzieć ,bo takie domysły i wyszukiwanie objawów nic nie dadzą
Bóle jajnika to raczej oznaka owulacji , ale wszystko możliwe zrób bete jak koleżanka piszę , i będziesz wiedzieć ,bo takie domysły i wyszukiwanie objawów nic nie dadzą
 
Rozwiązanie
Do góry