reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

reklama
Napisałam wyczerpującą odpowiedź. Nie zareagowalas nawet. Koleżanki też dość szczegółowo odpowiadają, próbując cos ustalisz- zupełnie to ignorujesz.
Skoro stwierdzasz że sama wiesz wszystko lepiej, nie oczekuj na dalsze porady.
 
Dziewczyny, dziękuję wam za wyrażenie swojej opini ,oraz rad .W dzień @zrobię test dla świętego spokoju .Dziękuję jeszcze raz.
 
Może plamienie okołoowulacyjne - takie mogą się zdarzać.
Dziewczyny zrobiłam.wczoraj test ,a raczej testy tak Z ciekawości, ponieważ teoretycznie miałam je zrobić w dniu okresu czyli 14 .Ale jednak zrobiłam wcześniej i wyszły mi o to takie słabiutko kreseczki. Nie wiem czy będzie nawet coś widać.
 

Załączniki

  • 20190911_061917.jpg
    20190911_061917.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 82
Może teraz lepiej widać.
Na tamtych dwóch są również, ale zdjęcie nie oddaje tego co jest na żywo. Drugie kreseczki pokazały się w ciągu minuty mniej więcej. Wybrałam test taki gdzie bardziej będzie widoczna na zdjęciu.oczywiscie nie cieszę się jeszcze Dopóki, nie powtórzę testu..
 
reklama
Do góry