reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Niestety wynik 0.200 czyli nie ciąża , nie rozumiem już tego to po co te dodatnie kreski , może innym razem
 
reklama
Mam teraz dni płodne i owulację między 1-3 maja kochałam się wczoraj z mężem czy może się udać ? Wiem że nie jesteście wróżkami ale mam nadzieję że tak
 
Przeczytałam cały Twój wątek. Przepraszam ale czemu nie zaczniesz brać witamin dla starających się? Zamiast ciagle betę robić to znajdź dobrego lekarza specjalizującego się w niepłodności i zacznijcie badania. Monitorowanie cyklu, podstawowe badania krwi, moczu, badanie nasienia partnera, drożność jajowodów. Dobry lekarz i badania. Bo to dziwne ze co chwile wychodzą testy pozytywne a bety nie ma. Może to jakieś genetyczne podłoże i trzeba to sprawdzić?
Życzę Ci żebyś zaszła w ciąże ale uważam ze bardzo dużo stresu jest z testami pozytywnymi a później okres... :( trzymam kciuki jednak i moja rada znaleźć dobrego lekarza i działać dalej 🙏
 
Przeczytałam cały Twój wątek. Przepraszam ale czemu nie zaczniesz brać witamin dla starających się? Zamiast ciagle betę robić to znajdź dobrego lekarza specjalizującego się w niepłodności i zacznijcie badania. Monitorowanie cyklu, podstawowe badania krwi, moczu, badanie nasienia partnera, drożność jajowodów. Dobry lekarz i badania. Bo to dziwne ze co chwile wychodzą testy pozytywne a bety nie ma. Może to jakieś genetyczne podłoże i trzeba to sprawdzić?
Życzę Ci żebyś zaszła w ciąże ale uważam ze bardzo dużo stresu jest z testami pozytywnymi a później okres... :( trzymam kciuki jednak i moja rada znaleźć dobrego lekarza i działać dalej 🙏

Dziękuję za radę ,mam zamiar pójść do lekarza ,też o tym myślałam że może być coś nie tak .
 
reklama
reklama
Do góry