reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza?

Somememories

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2019
Postów
48
Czesc kobietki!
przychodze z pewnym pytaniem,a wiec dwa dni przed owulacja uprawialam seks z moim facetem z koncem w srodku, bylo to 3 wrzesnia owulacje mialam 5. Od okolo 5-6 dni czuje sie dosc dziwnie,myslalam ze jest to spowodowane zblizajaca sie miesiaczka,ale patrzac sie na swoje odczucia co miesiac przed okresem cos mi nie pasowalo, jestem strasznie zmeczona(nie wazne co robilam) od 3 dni mam bol brzucha, nie jest on taki sam jak jak tuz przed okresem, zaparcia i gazy sa na porzadku dziennym,bola mnie piersi,przez cale dni mnie mdli, zdarzylo mi sie juz wymiotowac,zdarzyly sie zawroty glowy i jestem bardziej wyczulona na zapachy. Jestem 2 dni przed okresem, myslicie ze nie jest za wczesnie na objawy ciazy? Albo na robienie testu?
 
reklama
No niestety, nie ma opcji, żebyś miała objawy ciążowe w tak krótkim czasie po współżyciu.
Wkręcasz sobie tak, jak wiele innych kobiet, to normalne, jak się bardzo chce być w ciąży.
Piszesz, że nigdy w życiu nie miałaś bolesnych piersi i kłucia w jajniku - ale pamiętaj, że są kobiety, które potrafią sobie tak uroić ciążę, że okres przestaje się u nich pojawiać, więc psychika to naprawdę potężne narzędzie.
Póki co musisz wyluzować, zajmij się czymś, odciągnij myśli od ciąży, bo z każdym dniem będziesz miała coraz więcej objawów "innych" i "nietypowych", a później jak przyjdzie okres będzie wielkie rozczarowanie, bo przecież wszystko wskazywało na ciążę...
 
reklama
No niestety, nie ma opcji, żebyś miała objawy ciążowe w tak krótkim czasie po współżyciu.
Wkręcasz sobie tak, jak wiele innych kobiet, to normalne, jak się bardzo chce być w ciąży.
Piszesz, że nigdy w życiu nie miałaś bolesnych piersi i kłucia w jajniku - ale pamiętaj, że są kobiety, które potrafią sobie tak uroić ciążę, że okres przestaje się u nich pojawiać, więc psychika to naprawdę potężne narzędzie.
Póki co musisz wyluzować, zajmij się czymś, odciągnij myśli od ciąży, bo z każdym dniem będziesz miała coraz więcej objawów "innych" i "nietypowych", a później jak przyjdzie okres będzie wielkie rozczarowanie, bo przecież wszystko wskazywało na ciążę...
 
Ostatnia edycja:
Mamuski ! Beta rosnie :-) :)
15698279849271436511743.jpg
 
reklama
Do góry