reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

Dołączył(a)
21 Wrzesień 2019
Postów
4
Witam. Potrzebuje porady może któraś z was tak miała. Otóż miesiączka spoznia mi sie juz 20 dni. Po jej terminie robilam bete hcg i wyszła zerowa okresu dalej nie mialam więc zrobiłam parę dni temu test z moczu wyszla jasna ta druga kreska. Wczoraj powtorzylam wyszla dosc mocna. Dzis bylam u lekarza który nie widzial ciąży powiedzial ze endometrium wskazuje jakby przygotowywalo sie do ciazy i kazal mi powotrzyc bete. Juz sama nie wiem co myśleć prosze o porade.
 
reklama
Witam. Potrzebuje porady może któraś z was tak miała. Otóż miesiączka spoznia mi sie juz 20 dni. Po jej terminie robilam bete hcg i wyszła zerowa okresu dalej nie mialam więc zrobiłam parę dni temu test z moczu wyszla jasna ta druga kreska. Wczoraj powtorzylam wyszla dosc mocna. Dzis bylam u lekarza który nie widzial ciąży powiedzial ze endometrium wskazuje jakby przygotowywalo sie do ciazy i kazal mi powotrzyc bete. Juz sama nie wiem co myśleć prosze o porade.
Zrób tak jak lekarz mówi. Powtórz betę.
 
Powtórz bete , niestety my nic więcej nie pomożemy ,przykra sprawa ,20 dni to dużo ,a jak regularne masz cykle ?
 
No 3/4 dni to żadne spóźnienie ,ale 20 to już dużo ,więc nie pozostaję nic jak zrobić bete , i znowu wizyta u Gina ,bo albo to jednak będzie ciąża ,albo będzie musiał wywołać okres
 
reklama
No 3/4 dni to żadne spóźnienie ,ale 20 to już dużo ,więc nie pozostaję nic jak zrobić bete , i znowu wizyta u Gina ,bo albo to jednak będzie ciąża ,albo będzie musiał wywołać okres
Ja jestem po dwoch ciazach ktore poronilam i bardzo bym chciała zeby jednak okazalo się ze jestem no ale nie pozostaje mi nic innego jak zrobić bete
 
Do góry