reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza

Dołączył(a)
8 Listopad 2019
Postów
6
Hej dziewczyny mam takie pytanie spóźnia mi okres 7 dni zrobiłam testy 2vpozytwnie i dwa negatywnie nie wiem co myśleć nie mam żadnych objawów ciąży, niestety nie mieszkam w Polsce żebym mogła iść do lekarza i po prosić o skierowanie na badania mieszkam w uk A tu niby ciaze uznaja dopiero w 10 lub 12 tygdniu ciazy nie wiem co myslec ;/
 
reklama
A możesz wykonać badanie sama ? Może to niewielki koszt w uk A będziesz na pewno wiedzieć. Niestety nikt ci nie powie czy jesteś czy nie ;) zależy które były pierwsze testy. Czy pozytywne czy negatywne. Czy tej samej firmy, czy robione w tym samym czasie.
 
A możesz wykonać badanie sama ? Może to niewielki koszt w uk A będziesz na pewno wiedzieć. Niestety nikt ci nie powie czy jesteś czy nie ;) zależy które były pierwsze testy. Czy pozytywne czy negatywne. Czy tej samej firmy, czy robione w tym samym czasie.
Testy były robione każdy inny i pierwsze wyszły pozytywnie niestety tu w uk nie jest tak prosto iść do lekarza , robiłam jeszcze jeden wczoraj wieczorem i też był pozytywny dodam że okres mam regularnie ;/
 
W takim razie może coś jest na rzeczy ? Tyle że ja jestem niedowiarek. Zawsze zalecam test z krwi.
Może podpowiedzą dziewczyny do mieszkają w uk. Bo ja niestety nie znam się na prawa w kraju. ;/
 
W takim razie może coś jest na rzeczy ? Tyle że ja jestem niedowiarek. Zawsze zalecam test z krwi.
Może podpowiedzą dziewczyny do mieszkają w uk. Bo ja niestety nie znam się na prawa w kraju. ;/
Tu trzeba najpierw zapisać się do lekarza rodzinnego , poczekamy jeszcze do czwartku bo dopiero w czwartek oboje będziemy mieli wolne i pójdziemy do tej przychodni , dodam że z mojego kaledarzyka wychodzi że to 3 tydzień
 
W UK nie ma czegoś takiego jak Beta HCG przez nhs. Oczywiście możesz poszukać prywatnie ale z tego co się orientuje to koszt to ok £70 .Zawsze możesz poszukać prywatnego polskiego lekarza. Sama byłam w takiej sytuacji i zostala mi tylko polska przychodnia i wizyta u GP ale to tylko pytanie o ostatnią miesiączke i umowienie na wizyte u połoznej ktora odbywa się miedzy 10-12 tc
 
W UK nie ma czegoś takiego jak Beta HCG przez nhs. Oczywiście możesz poszukać prywatnie ale z tego co się orientuje to koszt to ok £70 .Zawsze możesz poszukać prywatnego polskiego lekarza. Sama byłam w takiej sytuacji i zostala mi tylko polska przychodnia i wizyta u GP ale to tylko pytanie o ostatnią miesiączke i umowienie na wizyte u połoznej ktora odbywa się miedzy 10-12 tc
No właśnie wiem , pewnie w polskiej przychodni też nie pobiera mi krwi ;/
 
reklama
reklama
Do góry