reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Ciąża

Rozwiązania
0
Mam pytanie . Czy jeśli robiłam chłopakowi dobrze przez spodnie i doszedł I było widać plamę po czym po jakieś godzinie nie umyłem ręki tylko spryskałam ją roztworem z alkoholu i poszłam do łazienki mogła przenieść jakieś plemniki do pochwy. po czym tydzień później zaczęły boleć mnie piersi

reklama

MalMal93

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Mam pytanie . Czy jeśli robiłam chłopakowi dobrze przez spodnie i doszedł I było widać plamę po czym po jakieś godzinie nie umyłem ręki tylko spryskałam ją roztworem z alkoholu i poszłam do łazienki mogła przenieść jakieś plemniki do pochwy. po czym tydzień później zaczęły boleć mnie piersi
...
Naprawdę? To jest poważne pytanie czy fejk dla poprawy humoru?
Pierwsza sprawa- przez materiał raczej ciężko plemnikom się przemieścić.
Druga sprawa- jak po wizycie w toalecie można przenieść plemniki dłonią? Wkładałaś ją sobie do pochwy?
Trzecia sprawa- ból piersi jest normalny w cyklu, z reguły zwiastuje zbliżającą się menstruację albo owulację...

WiolaWo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Droga Koleżanko.
Dłógo wachałam sie z pozostawieniem odpowiedzi pod tak nurtójącym wątkiem.
Uważam że prawdopodobienstwo ze jesteś w "cionrzy" jest duże nawet po takiej zabawie przez spodnie Śmiem twierdzić że morzesz spodziewać się cionrzy bliźniaczej 😁

A na poważnie bo wydaje mi się ze to koronowy żart
Jesli nie doszedł ci bezpośrednio w rece, a ręki odrazu nie wlozylas w dziurke
To niestety ale tym razem nie zaciazylas

Buziaki powodzenia

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
No to będę tą pierwszą, która nie uwierzy w aż tak głupi post - trollu, ja wiem, że nuda w domu i trzeba sobie znaleźć rozrywkę, ale może wykorzystaj ten wolny czas na coś pożytecznego?
Jakieś treningi online?
Albo nauka języka?
Forum sobie daruj, bo ani nikogo tu nie oburzysz, ani nikogo nie zszokujesz - przez lata mieliśmy tu przegląd przeróżnych fejkowych postów, więc nie zabłyśniesz.

MalMal93

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
No to będę tą pierwszą, która nie uwierzy w aż tak głupi post - trollu, ja wiem, że nuda w domu i trzeba sobie znaleźć rozrywkę, ale może wykorzystaj ten wolny czas na coś pożytecznego?
Jakieś treningi online?
Albo nauka języka?
Forum sobie daruj, bo ani nikogo tu nie oburzysz, ani nikogo nie zszokujesz - przez lata mieliśmy tu przegląd przeróżnych fejkowych postów, więc nie zabłyśniesz.
Ale spójrz na to z drugiej strony. W obecnych czasach paniki, można się pośmiać czytając takie posty 😂

młoda1994

Rozwiązania
0
Ale spójrz na to z drugiej strony. W obecnych czasach paniki, można się pośmiać czytając takie posty
Jak zauważyłam ten post to nie wiedziałam czy odpisać w żartach czy na poważnie bo nie wiem w jakim chumor że była dziewczyna jak pisała ten post.

MalMal93

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Jak zauważyłam ten post to nie wiedziałam czy odpisać w żartach czy na poważnie bo nie wiem w jakim chumor że była dziewczyna jak pisała ten post.
Mnie takie pytania poprawiają humor xD
Z drugiej jednak strony też irytują bo zaśmiecają fora :/
Z dwojga złego jednak wolę się śmiać niż denerwować 😂

młoda1994

Rozwiązania
0
Mnie takie pytania poprawiają humor xD
Z drugiej jednak strony też irytują bo zaśmiecają fora :/
Z dwojga złego jednak wolę się śmiać niż denerwować
To prawda Ja też się śmiałam. To nawet mój m wie że przez takie zabawy nie zajdzie kobieta w ciążę.

reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
Ja tam wolę się pośmiać z memów czy dowcipów, niż takich debilnych postów :D

Choooociaż... 16 lat temu moja koleżanka przyszła pewnego dnia do szkoły przerażona (liceum!), bo ocierała się z chłopakiem (oboje byli w bieliźnie, wytrysku nie było) i ona może być w ciąży!

Do góry