reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciaza?

Dołączył(a)
3 Kwiecień 2020
Postów
10
Cześć, nie mogłam znaleźć wątku, który pomógłby mi w mojej sprawie. A wiec ostatni okres miałam 15.03, mam 27/28 cykle. Zaczynamy starać się o dziecko wiec 3 dni po zakończonej miesiączce doszło do pełnego stosunku. I tutaj zaczyna się problem, ponieważ już we wtorek miałam bardzo silne bóle podbrzusza, dziwne skurcze(?) uczucie ściągnięcia pochwy. Zawsze dopiero tydzień przed okresem miałam lekki ból podbrzusza, śluz tez się pojawiał a teraz jest zupełnie sucho co mnie bardzo dziwi bo zawsze mam go bardzo dużo. Owulacja była 26.03 i od tego czasu cały czas boli mnie podbrzusze, ciagle boli mnie głowa, jestem wyczulona na zapachy, przeziębienie lekkie, uczucie zmęczenia oraz twardy brzuch. Najbliższy okres mam dostać 11.04 wiec na pms za wcześnie. Dziwnie się czuje wiec dzisiaj rano zrobiłam test ciazowy i wyszedł cień cienia na teście. Bardzo niewyraźna kreska, która po prawie 2h zniknęła z testu. Czy jest to w ogole możliwe, ze faktycznie zaszłam tak szybko w ciąże? Badanie beta hcg odpada przez obecna sytuacje w kraju.
 
reklama
Kreska nie powinna zniknąć, więc pewnie była fabryczna, na objawy grubo za wcześnie, trzeba cierpliwie poczekać, i życzę aby się w 1 cyklu udało
 
Cześć, nie mogłam znaleźć wątku, który pomógłby mi w mojej sprawie. A wiec ostatni okres miałam 15.03, mam 27/28 cykle. Zaczynamy starać się o dziecko wiec 3 dni po zakończonej miesiączce doszło do pełnego stosunku. I tutaj zaczyna się problem, ponieważ już we wtorek miałam bardzo silne bóle podbrzusza, dziwne skurcze(?) uczucie ściągnięcia pochwy. Zawsze dopiero tydzień przed okresem miałam lekki ból podbrzusza, śluz tez się pojawiał a teraz jest zupełnie sucho co mnie bardzo dziwi bo zawsze mam go bardzo dużo. Owulacja była 26.03 i od tego czasu cały czas boli mnie podbrzusze, ciagle boli mnie głowa, jestem wyczulona na zapachy, przeziębienie lekkie, uczucie zmęczenia oraz twardy brzuch. Najbliższy okres mam dostać 11.04 wiec na pms za wcześnie. Dziwnie się czuje wiec dzisiaj rano zrobiłam test ciazowy i wyszedł cień cienia na teście. Bardzo niewyraźna kreska, która po prawie 2h zniknęła z testu. Czy jest to w ogole możliwe, ze faktycznie zaszłam tak szybko w ciąże? Badanie beta hcg odpada przez obecna sytuacje w kraju.
Hej, czyli zrobiłaś 9 dni po owulacji? ja zrobiłam 10 po i wyszła mi polowa drugiej kreski która jak wyschła to zniknęła całkowicie. Na drugi dzień robiłam i potwierdzalo ciaze. Moim zdaniem jest duża szansa. Zrob jutro test koniecznie👍🏼
 
Na objawy za wcześnie, chociaż kilka dziewczyn pisze, że już niemalże dzień po stosunku wiedziały, że są w ciąży...
Jeśli masz cierpliwość, to czekaj do dnia @, jeśli nie masz cierpliwości (jak ja :D ), to kup sobie kilka testów o czułości 10 mlU i próbuj codziennie rano z pierwszego moczu :)
 
Nie to, żebyś się za szybko nastawiła, ale ja już kilka dni po zapłodnieniu czułam się całkowicie inaczej. Pierwszy test zrobiłam dzień po spodziewanej miesiączce (a miałam tak regularne, że nawet godzina była taka sama co miesiąc 😜) i wyszła blada druga kreska. Więc wierzę w to, że jak dobrze znasz swój organizm, to możesz mieć już sygnały. Ale psychika też swoje robi 😉
 
Hej, czyli zrobiłaś 9 dni po owulacji? ja zrobiłam 10 po i wyszła mi polowa drugiej kreski która jak wyschła to zniknęła całkowicie. Na drugi dzień robiłam i potwierdzalo ciaze. Moim zdaniem jest duża szansa. Zrob jutro test koniecznie👍🏼

Pocieszylas mnie. Jutro zrobie test i zobaczymy co pokaże ☺️
 
reklama
Do góry