reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Xwikxx

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Maj 2020
Postów
44
Witam
Mam pytanie mam nieregularne cykle co 35-40 dni staram się o dziecko 1 maja miałam dostać @ jednak trochę się spóźnił i dostałam dopiero 8 maja pierwszydzień dość obfity 2 i 3 już mniej brzuch bolał tak jak zawsze podczas miesiączki 11 maja już niemialam(moje miesiączki zawsze trwają 5 dni ). Testy wychodzily pozytywne z tym ze jedna kreska bylo ledwo widoczna 13 maja byłam na badaniu beta i wynik <2.60 mlU czyli w ciąży nie jestem. Jednak 15 maja znowu dostałam krwawienia na początku żywo czerwone A następnego dnia brązowe plamienie. Czy to plamienie mogło być implantacja zarodka mimo że miałam okres ? Czy dni płodne mogły mi się opóźnić i mogłam zajsc w ciążę przed okresem ?
 
reklama
Rozwiązanie
Ja mam w poniedzialek Termin u lekarza , tu w niemczech nie daja zadnych tabletek i tez nie chca brac do szpitala . Wiec odpoczywam w domu tylko to mi zostalo
Raczej okres i tak by ciążę usunął, może miałaś ciążę biochemiczna skoro mówisz że testy pozytywne , a czy nie masz przypadkiem polucystycznych jajników? Ja bym się do ginekologa udała, te cykle za długie trochę
 
Testy wychodzą dopiero kilka dni po implantacji. Po którym plamieniu robiłaś test?
Wiec jesli to pierwsze to implantacja to mozna przypuszczać ze to drugie to wczesne poronienie.
Albo i krwawienie w ciazy
Żeby zobaczyć co sie tak naprawdę dzieje trzeba ponownie wykonać bete bo na usg jeszcze nic nie bedzie widac.
 
Hej dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciazy w niedziele mialal krwawienie bylam w szpitalu z ciaza wszystko dobrze w poniedzialek bylam u swojego lekarza takze zrobil USG i bylo ok ale od niedziele mam plamienie taka stara krwia i widze jakby takie malutkie skrzepy , lekrz mowi ze ok i ze on i tak nic nie zrobi , mieszkam w DE
 
Hej dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciazy w niedziele mialal krwawienie bylam w szpitalu z ciaza wszystko dobrze w poniedzialek bylam u swojego lekarza takze zrobil USG i bylo ok ale od niedziele mam plamienie taka stara krwia i widze jakby takie malutkie skrzepy , lekrz mowi ze ok i ze on i tak nic nie zrobi , mieszkam w DE
Stara krew ok ,ale skrzepy niepokoja, niestety tam inaczej traktują ciążę
 
reklama
Hej dziewczyny, jestem w 6 tygodniu ciazy w niedziele mialal krwawienie bylam w szpitalu z ciaza wszystko dobrze w poniedzialek bylam u swojego lekarza takze zrobil USG i bylo ok ale od niedziele mam plamienie taka stara krwia i widze jakby takie malutkie skrzepy , lekrz mowi ze ok i ze on i tak nic nie zrobi , mieszkam w DE
Miałam też plamienia od 6 tc i leżałam parę dni w szpitalu ponieważ powiedzieli mi że to objawy ciąży zagrożonej brałam duphaston i leżałam. Też miałam tą starą krew leciała mi jeszcze przez tydzień lekarze mówili że musi się po prostu oczyścić to wszystko byłam też pod stałą kontrolą lekarzy którzy sprawdzali czy wszystko jest pozamykane. Duphaston brałam 3razy dziennie i głównie leżałam tak do 13 tc.
Teraz jestem w 20 tc będę i będę miała synka :D
 
Ja mam w poniedzialek Termin u lekarza , tu w niemczech nie daja zadnych tabletek i tez nie chca brac do szpitala . Wiec odpoczywam w domu tylko to mi zostalo
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry