reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Miałam podobnie. Beta wysoka a tylko pecherzyk przy becie ponad 11tys. Beta była robiona razem z usg ale dopiero w następnym tygodniu był już widoczny zarodek z bijącym serduszkiem.
Cześć dziewczyny jestem tutaj poraz pierwszy ale chciałam się z Wami podzielić. Staramy się z Mężem od 2 lat, akurat udało się, pojawiły się 2 kreseczki. Pierwsza betę zrobiłam 18.06 i wyszła 60.01 22.06 wyszła 772.3 i 25. 06 3595,80. Byłam u Lekarza 01.07 i okazało się, że mam tylko pecherzyk ciążowy, zmartwił Mnie lekarza ponieważ mówił, że na taką betę powinien być już zarodek i serduszko a nie ma nic. Kazał mi zrobić betę i wyszła 15000,00. Czy wy też tak milyscie? Kiedy Wam się pojawił zarodek? :( strasznie się martwię. Ostatnia miesiączkę miałam 27 mają.
 
reklama
Miałam podobnie. Beta wysoka a tylko pecherzyk przy becie ponad 11tys. Beta była robiona razem z usg ale dopiero w następnym tygodniu był już widoczny zarodek z bijącym serduszkiem.
A w którym tygodniu byłaś, że miałaś pecherzyk ciążowy a kiedy zarodek? Pojawił Ci się pecherzyk żółtkowy około 5 tygodnia?
 
A pamiętasz kiedy pojawił Ci się pecherzyk żółtkowy? Dzisiaj mam 5tyg+3 dni. Czytałam że on się pojawia około 5 tygodnia

Ja ci tu nie pomogę bo ja szłam do lekarza dopiero koło 7tc w każdej ciąży. Chciałam właśnie uniknąć tego co ty teraz przechodzisz. Szłam wtedy, gdy już był i zarodek i serduszko. (raz go nie było, i już wiedziałam, że skończy się to źle).
Wolałam iść później i mieć spokojna głowę.
 
reklama
Każda ciąża jest inna. Ze swojego doświadczenia wiem że najgorsze jest siedzenie w necie i czytanie. Ale wiadomo to jest od nas silniejsze. Staram sobie tłumaczyć że to akurat ode mnie jest niezależne. Ja początek ciąży trafiłam do szpitala z potężnym bólem brzucha ze wstępnym rozpoznaniem ciąży pozamacicznej. A kończę 15 tydzień. Wiem że to głupio zabrzmi bo sama jestem wierząca i niepraktykująca ale lekarz w szpitalu kazał mi się modlić i wymodliliśmy.
Ja mam 5+3 to może już być?
 
Do góry