reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
24 Sierpień 2020
Postów
7
Kochałam sie z chłopakiem od 31 lipca do 4 sierpnia.Biore tabletki antykoncepcyjne.Niestety musiałam brać antybiotyk od 12 sierpnia do 22 sierpnia. "Okres" miałam od 17 do 21 sierpnia. Po tym jak skończyłam okres przez 3-4 dni mialam plamienia + kłucie jajnika lewego (pierwszy raz coś takiego miałam)po tym plamieniu mam nadal kłucie jajnika +bóle podbrzusza+ ból krzyża ( bardzo mocno boli) zauważyłam też ze od 2 tyg mam biegunke i wzdęcia.Jutro jadę do ginekologa upewnić się,że wszystko w porządku z jajnikami,ale powiedzcie mi czy mogę być w ciąży,bo już się pogubiłam z moim chlopakiem.
 
reklama
Szanse bardzo niewielkie.
Jednak stosowanie antybiotyku może mieć wpływ na skuteczność tabletek.
Biegunka i wzdęcia mogą być reakcją żołądkową na antybiotyk (wiele osób tak ma w trakcie kuracji antybiotykiem).
 
Szanse bardzo niewielkie.
Jednak stosowanie antybiotyku może mieć wpływ na skuteczność tabletek.
Biegunka i wzdęcia mogą być reakcją żołądkową na antybiotyk (wiele osób tak ma w trakcie kuracji antybiotykiem).
Ale jednak jest możliwość w ciąży?Bo po tyg (po ostatnim stosunku) wzięłam antybiotyk myślisz że plemnik przez 7 dni przeżył i wykorzystał okazje kiedy bralam antybiotyk? :/
 
Moim zdaniem niemożliwe [emoji2368] ale musisz to koniecznie skonsultować z lekarzem
Ale jednak jest możliwość w ciąży?Bo po tyg (po ostatnim stosunku) wzięłam antybiotyk myślisz że plemnik przez 7 dni przeżył i wykorzystał okazje kiedy bralam antybiotyk? :/
 
Wogóle tabletki nie mają 100% skuteczności, więc szansa zajścia w ciążę jest nawet bez brania antybiotyku ;)
 
Kochałam sie z chłopakiem od 31 lipca do 4 sierpnia.Biore tabletki antykoncepcyjne.Niestety musiałam brać antybiotyk od 12 sierpnia do 22 sierpnia. "Okres" miałam od 17 do 21 sierpnia. Po tym jak skończyłam okres przez 3-4 dni mialam plamienia + kłucie jajnika lewego (pierwszy raz coś takiego miałam)po tym plamieniu mam nadal kłucie jajnika +bóle podbrzusza+ ból krzyża ( bardzo mocno boli) zauważyłam też ze od 2 tyg mam biegunke i wzdęcia.Jutro jadę do ginekologa upewnić się,że wszystko w porządku z jajnikami,ale powiedzcie mi czy mogę być w ciąży,bo już się pogubiłam z moim chlopakiem.
Miałam tak często przy antykoncepcji i antybiotykach. Nie byłam w ciąży :) jajnik warto zbadać. U mnie nic nigdy nie widzieli lekarze. Dziś czekam na proktologa. Może uchylki. :)
 
reklama
Miałam tak często przy antykoncepcji i antybiotykach. Nie byłam w ciąży :) jajnik warto zbadać. U mnie nic nigdy nie widzieli lekarze. Dziś czekam na proktologa. Może uchylki. :)
Też tak myślę bardziej jestem w myślach że coś sie dzieje bardziej poważniejszego z jajnikami niż o ciąży ale jednak przeleciała mi ta myśl i wolałam zapytać was :)
 
Do góry