reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
12 Październik 2020
Postów
9
Witam. Jestem młoda, ma już jedno dziecko wiem że to pytanie które żądam może być głupie ale w poprzedniej ciąży nie miałam takiej sytuacji. Mówią że dni płodne sa ruchome. Czy jest możliwość gdy odbyłam stosuenk z partnerem 9dnii przed dniem przewidzianym owulacja zajsc w ciążę? Proszę Mnie nie hejtowac.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam. Jestem młoda, ma już jedno dziecko wiem że to pytanie które żądam może być głupie ale w poprzedniej ciąży nie miałam takiej sytuacji. Mówią że dni płodne sa ruchome. Czy jest możliwość gdy odbyłam stosuenk z partnerem 9dnii przed dniem przewidzianym owulacja zajsc w ciążę? Proszę Mnie nie hejtowac.
Zawsze jest szansa na zajście
Z tego co rozumiem 9 dni przed płodnymi współżyłas i czy może być ciąża. Tak plemniki wytrzymują do paru dni u kobiety jak maja tam odpowiednie warunki.
Skąd wiesz ze to było przed plodnymi?
 
Witam. Jestem młoda, ma już jedno dziecko wiem że to pytanie które żądam może być głupie ale w poprzedniej ciąży nie miałam takiej sytuacji. Mówią że dni płodne sa ruchome. Czy jest możliwość gdy odbyłam stosuenk z partnerem 9dnii przed dniem przewidzianym owulacja zajsc w ciążę? Proszę Mnie nie hejtowac.
Nie ma głupich pytań 🙂
Tak jak Klementynka22 napisała - plemniki mogą przeżyć w drogach rodnych nawet do 7 dni (te najsilniejsze)
Nawet jeśli wiesz i czujesz kiedy jajeczkujesz to zawsze może zdarzyć się odstępstwo od tej "normy"
 
Pamiętaj, że gwarancję co do owulacji daje tylko monitoring u lekarza, żadne wyliczenia w aplikacjach, nawet restrykcyjne obserwacje mogą być nietrafione, a w związku z powyższym prawdopodobieństwo ciąży jest jak najbardziej realne :)
Musisz cierpliwie czekać do terminu @ i wtedy wszystko się okaże :)
 
reklama
Oczywiście że jest mozliwe. Ja zaszłam w ciążę tydzień przed "przewidywana" owulacji i tylko dlatego że owa owulacja się przesunęła
 
Do góry