reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

PannaCiekawa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Wrzesień 2019
Postów
58
Dnia 27.03 powinnam dostać miesiączke (ostatnia miesiączka 28.02), zamiast okresu dostałam dwa dni brązowego plamienia stwierdziłam więc, że może jestem w ciąży zrobiłam test i wyszedł pozytywny, dwie kreski choć jedna blada. Miałam objawy jak na ciążę bolały mnie piersi, miałam nudności , byłam bardzo mocno senna wręcz brakowało mi chęci do życia. Jednak zaraz po zrobieniu testu, dostałam okresu równo 2 tygodnie po terminie spodziewanej miesiączki. Bolał mnie brzuch tak jak w trakcie okresu, wszystkie objawy ciąży minęły prócz bólu piersi. Pomyślałam więc, że to może jednak nie ciąża a torbiel? Że test wychodzi pozytywny i dostaje miesiączke?(miałam już kiedyś torbiel na jajniku i z tego powodu zabieg). Zaczęło mnie to jednak martwić że okres dostałam 11.04 który trwał do wczoraj czyli 23.04. Wizytę mam dopiero na początku maja, gdzie stanowczo za dlugo juz czekam i sie stresuje. Nudności powróciły. Między czasie zrobiłam drugi test ciążowy gdzie wyszły dwie mocne kreski, mocniejsze niz za pierwszym razem. Poszłam na będę hcg gdzie wynik pokazał 1550, na następny dopiero mogę pójść w poniedziałek. A jednak mogę być w ciąży mimo krwawienia? Czy mozliwe ze doszlo do poronienia i potrzebny jest zabieg? Nie wiem co myśleć. Bardzo się boję. Dziękuję za odpowiedź
 
reklama
Dobrze byłoby żebyś udała się na ip do szpitala albo przyśpieszyła wizytę u lekarza. Zrób koniecznie betę ponownie jak rośnie to może ciąża się utrzymała chociaż ta miesiączka jakaś bardzo długa... jak spada to mogło być poronienie albo ciąża pozamaciczna...ciężko coś doradzić bez wyników bhcg a najlepiej żeby Cię lekarz zobaczył i usg zrobił...trzymam kciuki!
 
Miałam krwawienia na początku ciąży coś po zrobieniu testu pojechałam na ip ale tylko widoczny był pęcherzyk po tyg serduszko ale później kolejne krwawienia i u mnie to był krwiak który pękł. Moze to i krwiaki u Ciebie. Jedź czym prędzej na Ip
 
Miałam krwawienia na początku ciąży coś po zrobieniu testu pojechałam na ip ale tylko widoczny był pęcherzyk po tyg serduszko ale później kolejne krwawienia i u mnie to był krwiak który pękł. Moze to i krwiaki u Ciebie. Jedź czym prędzej na Ip
Możesz mi napisać jak to się u Ciebie objawiało? Czy bolał Cię brzuch podczas krwawienia? Czy miałaś bez przerwy te krwawienia? Bo ja praktycznie przez dwa tygodnie miałam krwawienia cały czas. Nie mam innego wyjścia, muszę tam pojechać w takim razie, ale bardzo się boję, poza tym mam takie przeczucie że jestem w ciąży, piersi mam obrzmiałe i widoczne żyły do tego są ciemniejsze sutki, jest mi niedobrze, odbija mi sie cały czas,mam straszny apetyt. Wydaje mi sie żeby było to poronienie po tym krwawieniu wszystko wrócilo by do normy..z drugiej strony za długo też trwało to krwawienie
 
Możesz mi napisać jak to się u Ciebie objawiało? Czy bolał Cię brzuch podczas krwawienia? Czy miałaś bez przerwy te krwawienia? Bo ja praktycznie przez dwa tygodnie miałam krwawienia cały czas. Nie mam innego wyjścia, muszę tam pojechać w takim razie, ale bardzo się boję, poza tym mam takie przeczucie że jestem w ciąży, piersi mam obrzmiałe i widoczne żyły do tego są ciemniejsze sutki, jest mi niedobrze, odbija mi sie cały czas,mam straszny apetyt. Wydaje mi sie żeby było to poronienie po tym krwawieniu wszystko wrócilo by do normy..z drugiej strony za długo też trwało to krwawienie
jak Ci się wydaje że jesteś w ciąży to tymbardziej powinnaś pojechać na Izbę. Może dostaniesz leki żeby więcej krwawień nie było.
Daj znać trzymam kciuki
 
Ja miałam taką sytuację że w terminie @ dostałam wydawało mi się normalnego krwawienia, test byl negatywny więc uznałam że nie ma ciąży. Jakieś dwa tygodnie później dostałam takich brązowych krwawień , zrobiłam test i wyszły grube kredki. Te krwawienia trwały ze dwa tygodnie, nie było tego jakiś dużo . W tym czasie bylam 2x na USG. Za pierwszym razem lekarz stwierdził że nam torbiele i jedna z nich krwawi a na drugim USG okazało się że to ciąża pozamaciczna umiejscowiona w jajowodzie.
Zrób badanie bhcg i jedź jak najszybciej na jakiś konsultacje bo dziwnie to wygląda.
Oczywiście nie zakładajmy że to najgorsze ale lepiej sprawdzić co się dzieje
 
reklama
Do góry