reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
@st0krotka sorki, ale myślałaś, że lekarz ukryje przed Tobą to, że jesteś w ciąży?
Piszesz też, że myślałaś, że to może puste jajo płodowe - też sądziłaś że lekarz by to przed Tobą ukrywał? Żeby nie wiem, przykro Ci nie było? Lekarze walą takie rzeczy prosto z mostu to po pierwsze, po drugie gdyby przed Tobą zataił fakt o Twoim stanie zdrowia to jest to karalne, po trzecie jak ma się wątpliwości co do diagnozy lekarza to najlepszym rozwiązaniem jest wizyta u drugiego a nie dopytywanie randomowych osób na forum. To tak na przyszłość :)
Cytrynowa96 gdzie Ty byłaś, jak Cie nie było? 😄 Tyle zabawnych wątków dzisiaj było.
 
reklama
Ogarne te foty usg jak wroce do domu bo nie bede chlopa meczyc. Dzieki dziewczynki za cierpliwosc
 
Pierwsze zdjęcie też mi wygląda na jajnik tylko tak zrobione, że nie uwidoczniono pęchęrzyków.
5E7FD3CA-87A6-4D7E-A4DE-A5F55F217E42.jpeg

Jajnik, na dole macica i jajnik?
 
Zobacz załącznik 1282886
Jajnik, na dole macica i jajnik?
Jesteś w szpitalu. Pokaż to jakiemuś lekarzowi i nawet jak nie jest ginekologiem, ale zna się na robieniu usg brzucha (a leżysz tam z chorym pęcherzem, więc na tym oddziale na pewno często robią usg brzucha), to pewnie Ci powie co to.
Ja wiem, że w obecnych czasach każdy Polak to chirurg, śledczy, wirusolog i w ogóle, ale bez przesady. :)
 
reklama
Jesteś w szpitalu. Pokaż to jakiemuś lekarzowi i nawet jak nie jest ginekologiem, ale zna się na robieniu usg brzucha (a leżysz tam z chorym pęcherzem, więc na tym oddziale na pewno często robią usg brzucha), to pewnie Ci powie co to.
Ja wiem, że w obecnych czasach każdy Polak to chirurg, śledczy, wirusolog i w ogóle, ale bez przesady. :)
Autorka po prostu nie ufa lekarzom, co oni tam wiedzą. Lepiej zapytać kompetentnych osób na forum 🤦‍♀️
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry