reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
To powinnaś na takiego lekarza złożyć skargę.
Lekarz na Twojej wizycie ma Cię zbadać o wyjaśnić Ci co się dzieje z Twoim organizmem oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.
Żadna z nas nie jest lekarzem, możemy strzelać, doradzać, ale również się mylić.
Lekarz ginekolog jest jedyną kompetentną osobą do odczytywania Twojego obrazu usg i oceny macicy.
Natomiast zapewniam Cię i ręczę za to głową, że gdyby uwidocznił puste jajo płodowe w jamie macicy to na miliard % by Cię o tym poinformował i nie pominąłby tego w opisie.
Po prostu lekarz nie omowil ze mna usg po badaniu bo sie spieszyl. Cala filozofia!
 
Po prostu lekarz nie omowil ze mna usg po badaniu bo sie spieszyl. Cala filozofia!
No ok spieszyl się ale to dla mnie też trochę mało zrozumiałe. Sory może jestem ograniczona. Ja jak idę do lekarza i obojętne czy prywatnie czy na NFZ to nie wyjdę z gabinetu do póki nie dowiem się wszystkiego czego chce się dowiedzieć. I choćby chciało mu się srać to może narobić w gacie ale.ma mi udzielić informacji na moje pytania.
A skoro dałaś się spławić bo on się spieszył to nie szukaj odpowiedzi na forum tylko albon wroc do tego lekarza albo idź do innego.
Nikt tu z nas lekarzem nie jest.
 
Zresztą leżysz w szpitalu z bólem podbrzusza. Więc może spytaj o badanie ginekologiczne, zrobią jeszcze raz usg.
 
To powinnaś na takiego lekarza złożyć skargę.
Lekarz na Twojej wizycie ma Cię zbadać o wyjaśnić Ci co się dzieje z Twoim organizmem oraz odpowiedzieć na Twoje pytania.
Żadna z nas nie jest lekarzem, możemy strzelać, doradzać, ale również się mylić.
Lekarz ginekolog jest jedyną kompetentną osobą do odczytywania Twojego obrazu usg i oceny macicy.
Natomiast zapewniam Cię i ręczę za to głową, że gdyby uwidocznił puste jajo płodowe w jamie macicy to na miliard % by Cię o tym poinformował i nie pominąłby tego w opisie.
spoko rozumiem, tymbardziej ze miesiac po tym usg na nastepnym usg macica czysciutka. po prostu chcialam sie dowiedziec co o tym sadzicie i tyle. dzieki za odpowiedzi
 
Zresztą leżysz w szpitalu z bólem podbrzusza. Więc może spytaj o badanie ginekologiczne, zrobią jeszcze raz usg.
oj to tak nie dziala tu niestety. przyszlam z zapaleniem pecherza, z bakteriami w moczu to sa pewni ze to pecherz i nie beda robic zadnych dodatkowych badan, tymbardziej ze mialam juz usg brzucha.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry