reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

N

niedoświadczona

Gość
Witam, na wstępie mogę uprzedzić iż to co napisze może wydać się bardzo śmieszne, ale na swoje usprawiedliwienie mogę powiedzieć, że choruje na nerwice lękową i jestem podatna na wszelkie paranoje. Wracając, 27.07 odbyłam dość dziwny stosunek z chłopakiem, który w zasadzie nawet nie był stosunkiem, gdyż nie było penetracji pochwowej a raczej ocieranie swoich narządów o siebie. Doszło do wytrysku możliwe, że na moje wargi sromowe. Po wszystkim wytarłam się. To był ostatni dzień płodny. Nie byłabym jednak sobą gdybym nie poszukała możliwości zajścia w ciąże w taki sposób no i doczytałam iż jest to możliwe. No i zaczęło się. Popadłam w okropną paranoje, zażyłam tabletkę ellaone po 41h. Zaczęłam krwawić przez 5 dni w terminie możliwego zagnieżdżenia się zarodka. Moja szyjka macicy od ponad dwóch tygodni wciąż wysoko uniesiona, brak okresu a ostatni 14.07.( jestem świadoma skutków ubocznych tabletki dlatego nie pisze tu o objawach choć nie mam pojęcia ile jeszcze mogę tak zwalać na tabletkę skoro wzięłam ją około17 dni temu) Zrobiłam mnóstwo testów ciążowych ostatni 16 dni po stosunku każde negatywne, a jednak wciąż żyję w tej paranoi i nie pewności. Chciałabym wiedzieć co o tym sądzicie, jaki jest procent szans, że mogę być w ciąży?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nie wiem ile masz lat, ale wg mnie niedojrzałość bije po oczach. Po pierwsze uprawiając seks czy peeting bez zabezpieczenia powinnaś mieć na uwadze, że pewne rzeczy mogą zakończyć się ciążą. Zamiast robić testy ciążowe, które i tak nie dają pewności, wystarczy pójść na badania z krwi, które jednoznacznie dadzą odpowiedź na Twoje pytanie (koszt ok. 30 zł). Natomiast radziła bym przestać się dłużej tak "bawić" skoro pytasz na forum czy możesz być w ciąży zamiast od razu zrobić badania z krwi. Nikt tu wróżką nie jest i nie potrafimy wróżyć z fusów czy ktoś w ciąży jest czy nie. Jeśli nie chcesz być w ciąży to albo przestań uprawiać seks ( co było by najlepsze) bądź zacznij się zabezpieczać.
spodziewałam się takich odpowiedzi, wiem że jestem nieodpowiedzialna, głupia i nie dojrzała, ale czy to jest powód żeby tak się unosić? Popełniłam błąd i go żałuje mam nauczkę ... w tym momencie wytykanie mi mojej niedojrzałość jest mało pomocne a już na pewno mało odkrywcze.
 
reklama
spodziewałam się takich odpowiedzi, wiem że jestem nieodpowiedzialna, głupia i nie dojrzała, ale czy to jest powód żeby tak się unosić? Popełniłam błąd i go żałuje mam nauczkę ... w tym momencie wytykanie mi mojej niedojrzałość jest mało pomocne a już na pewno mało odkrywcze.

Kochanie, nikt się tu nie unosi.
Kompletny brak emocji.
Nasze wytykanie ci niedojrzałości jest tak samo mało odkrywcze jak twoje pytanie na forum o możliwa ciąże.
W jednym miejscu przeczytałaś, ze ciąża jest możliwa. W drugim, ze nie. Która odpowiedz sobie weźmiesz do serca to już twoja sprawa. Nikt normalny nie będzie się twoim wyborem unosił.
 
Kochanie, nikt się tu nie unosi.
Kompletny brak emocji.
Nasze wytykanie ci niedojrzałości jest tak samo mało odkrywcze jak twoje pytanie na forum o możliwa ciąże.
W jednym miejscu przeczytałaś, ze ciąża jest możliwa. W drugim, ze nie. Która odpowiedz sobie weźmiesz do serca to już twoja sprawa. Nikt normalny nie będzie się twoim wyborem unosił.
właściwie to nie wiem po co założyłam to konto w panice nie bardzo myślę logicznie bez sensu szukam potwierdzenia, że nic się nie stało tylko po to żeby nie oszaleć i choć na chwilę się uspokoić. Mimo wszystko dziękuję za wszystkie odpowiedzi....
 
spodziewałam się takich odpowiedzi, wiem że jestem nieodpowiedzialna, głupia i nie dojrzała, ale czy to jest powód żeby tak się unosić? Popełniłam błąd i go żałuje mam nauczkę ... w tym momencie wytykanie mi mojej niedojrzałość jest mało pomocne a już na pewno mało odkrywcze.
Nikt się nie unosi. Po prostu nie rozumiem jak można uprawiać seks/peeting bez zabezpieczenia a potem się stresować, że można być w ciąży. To świadczy tylko o tym, że nie jesteś w żaden sposób gotowa na dziecko a więc tym samym powinnaś odpowiedzieć sobie na pytanie czy jesteś gotowa na seks. Nikt nie pisał, że jesteś głupia, ale fakt - postępujesz bardzo nieodpowiedzialnie. Nikt cię nie poklepie po głowie i powie "nic się nie stało" bo powinnaś zdać sobie sprawę z konsekwencji czynów. W poniedziałek idź na krew i następnym razem się zabezpieczaj.
 
Do góry