reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

reklama
Przeczuwałam, że mogę wzbudzić śmiech :D Oczywiście to co napisałam nie było żartem i nie chciałam wyjść na głupka (wyszło inaczej 😊). Chyba stałam się zbyt podatna na informacje, które czytam w necie. Założyłam też, że to krwawienie to nie miesiączka, a krwawienie które zdarza się w 1 trymestrze ciąży (ponoć nie tylko pozamacicznej) 😊 za bardzo wzialam do sobie to co przeczytałam. Niemniej, dzięki za kubeł zimnej wody 😊
 
Przeczuwałam, że mogę wzbudzić śmiech :D Oczywiście to co napisałam nie było żartem i nie chciałam wyjść na głupka (wyszło inaczej 😊). Chyba stałam się zbyt podatna na informacje, które czytam w necie. Założyłam też, że to krwawienie to nie miesiączka, a krwawienie które zdarza się w 1 trymestrze ciąży (ponoć nie tylko pozamacicznej) 😊 za bardzo wzialam do sobie to co przeczytałam. Niemniej, dzięki za kubeł zimnej wody 😊

Skonsultuj z gin te miesiączki z skrzepami, czy to normalne. Moze trzeba zrobić jakies badania. A z ciekawości starasz sie o dziecko czy nie ?
 
Nie, nie jeszcze się nie staram 😊 na poniedziałek jestem umówiona do ginekologa i będę pytać, przy ostatniej cytologii wspominałam o tym lekarzowi, jednak badanie wyszło prawidłowo, badania z krwi również. Usłyszałam, że być może taka moja uroda. Dopytam jeszcze teraz, bo to będzie już inny lekarz 😊
 
Przeczuwałam, że mogę wzbudzić śmiech :D Oczywiście to co napisałam nie było żartem i nie chciałam wyjść na głupka (wyszło inaczej 😊). Chyba stałam się zbyt podatna na informacje, które czytam w necie. Założyłam też, że to krwawienie to nie miesiączka, a krwawienie które zdarza się w 1 trymestrze ciąży (ponoć nie tylko pozamacicznej) 😊 za bardzo wzialam do sobie to co przeczytałam. Niemniej, dzięki za kubeł zimnej wody 😊
W sumie gdzie indziej zadawać "głupie" pytania jak nie ma forum anonimowym 😄

Serio zbadaj te obfite miesiączki, bo miesiączki nie powinny tak wyglądać

Pisała o tym ostatnio położna na insta
 
Przeczuwałam, że mogę wzbudzić śmiech :D Oczywiście to co napisałam nie było żartem i nie chciałam wyjść na głupka (wyszło inaczej 😊). Chyba stałam się zbyt podatna na informacje, które czytam w necie. Założyłam też, że to krwawienie to nie miesiączka, a krwawienie które zdarza się w 1 trymestrze ciąży (ponoć nie tylko pozamacicznej) 😊 za bardzo wzialam do sobie to co przeczytałam. Niemniej, dzięki za kubeł zimnej wody 😊
U mnie nie wzbudziłaś śmiechu, sama jestem podatna na internet i wiem jak to zgubnie działa. Jeśli znasz swoje ciało i zmieniła się specyfika Twojegonokresu to ja bym to sprawdziła u ginekologa. Sama tak miałam że jeden raz okres miałam skąpszy i okazało się że miałam torbiel ktora wymagała leczenia.
 
reklama
Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc, czasem dobrze usłyszeć od kogoś coś dosadnie by przekonać się po raz kolejny o własnych słabościach 😅 W moim przypadku intrnet-->medycyna😅. Miesiączki sprawdzę, bo męczy mnie to strasznie.
 
Do góry