reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc, czasem dobrze usłyszeć od kogoś coś dosadnie by przekonać się po raz kolejny o własnych słabościach 😅 W moim przypadku intrnet-->medycyna😅. Miesiączki sprawdzę, bo męczy mnie to strasznie.
Gdybys zaczela sie starac zacznij brac suplementy szybciej i pamiętaj aby test robic w dniu @. Ale najpierw dojdz do ladu z miesiaczkami
 
reklama
Ja miałam obfite i długie miesiączki, okazało się że choruje na Hashimoto i mam niedoczynność tarczycy. Dostałam leki i miesiączki się unormowały.
 
Okres co mc nie będzie taki sam. Ale skoro robiłaś testy i dostałaś okres to ciąży brak. Gdyby byl biochem wylapalabys go testem.
Tak zgadzam się ale niestety są przypadki ze jest się w ciąży i ma się okres. Ja tak miałam dowiedziałam się dopiero po a już był 5 tydzień ciąży z synem. U mnie też wychodziły testy negatywne przed samym usg była słaba kreseczka. Pozdrawiam ale popieram najlepiej iść do gina zrobić usg. Odrazu człowiek jest spokojniejszy. 😊
 
Tak zgadzam się ale niestety są przypadki ze jest się w ciąży i ma się okres. Ja tak miałam dowiedziałam się dopiero po a już był 5 tydzień ciąży z synem. U mnie też wychodziły testy negatywne przed samym usg była słaba kreseczka. Pozdrawiam ale popieram najlepiej iść do gina zrobić usg. Odrazu człowiek jest spokojniejszy. 😊
Nie da się być w ciąży i mieć okres 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Możesz mieć krwawienia przypominające okres, ale nie okres. Medycznie niemożliwe 🤷‍♀️
 
Nie da się być w ciąży i mieć okres 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Możesz mieć krwawienia przypominające okres, ale nie okres. Medycznie niemożliwe 🤷‍♀️
Oczywiście rozumiem ale widać ja jestem wyjątkiem Medycznym 😁bo miałam okres normalnie nie krwawienie lekkie kochana tylko bardzo obfite jak zawsze i nie wiedziałam że jestem w ciąży. Niestety są takie przypadki w obydwu ciążach miałam tak samo 😊
 
To mogło być krwawienie z innego powodu, ale nie okres. Bynajmniej tak się przyjęło, że jak jesteś w ciąży to okresu nie ma się. Wszelkie plamienia, krwawienie powinno konsultować się, bo coś jest nie tak.
 
O kurcze mogłam nie wchodzić w wątek 😅 Ale postaram się sobie nic nie wmawiać 😅 Zresztą u mnie byłby to już 7 tydzień i drugi cykl... Dobra, już nic nie mówię, bo dziś nie dziś i choćby odwalilo mi do reszty to nie pójdę po test 😅
 
reklama
Każdy ma swoje zdanie☺️. Jestem pod stała opieka lekarska teraz u nas prawdopodobnie będzie kolejny bobas czekam. Na usg 🤩.
Gratuluję!! 😍😍

Ale co do okresu w ciąży to nie kwestia "swojego zdania". Okres w ciąży jest po prostu niemożliwy. Z medycznego punktu widzenia. Okres to złuszczenie nabłonka w macicy, a jeśli dochodzi do zagnieżdżenia zarodka to do złuszczenia nabłonka nie dochodzi. Bez tego nie donosiłabys ciąży.

Ale nie twierdzę, że mogłaś mieć krwawienie, które pomyliłaś z okresem. W zależności od tego który to był dzień cyklu, mogło to być chociażby implantacja. Ona też trwa kilka dni i niektóre kobiety mają krwawienie jak na okres.

O kurcze mogłam nie wchodzić w wątek 😅 Ale postaram się sobie nic nie wmawiać 😅 Zresztą u mnie byłby to już 7 tydzień i drugi cykl... Dobra, już nic nie mówię, bo dziś nie dziś i choćby odwalilo mi do reszty to nie pójdę po test 😅
Ciążę liczy się od pierwszego dnia cyklu w którym zaszłaś. Jeśli około 2 lipca miałaś dni płodne to dolicz ok 14 dni cyklu do twojej "ciąży" więc byłabyś już w 9 tygodniu 🙂 a to już 3 msc
 
Do góry