reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
16 Luty 2022
Postów
2
Cześć kobietki 14.02 zrobiłam test ciążowy i pokazała się 2 bardzo jasna kreska na drugi dzień zrobiłam inny i nic. Dodatkowo dodam że 15.02 wieczorem dostałam obfita miesiączkę, ale rano już była w normie. Przed zrobieniem pierwszego testu bolały mnie jajniki i plecy (inaczej niż zawsze na miesiączkę). Jest szansa że jestem w ciąży?
Proszę poradźcie mi coś
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jeżeli masz w zwyczaju cieszyć się z okresu, to czemu nie. Każdy powód do świętowania jest dobry
 
Albo wadliwy test , albo ciąża biochemiczna ,musisz iść na bete zeby cos sie wyjaśniło, ale ja bym to potraktowala jak okres
 
Możliwe, że tamten test z jasną kreska był wadliwy albo źle odczytałas. Powtórz test sikany za tydzień albo zrób betę z krwi dla pewności, że w ciąży nie jesteś. Natomiast nie dojdziesz do tego, czy byłaś w ciąży biochemicznej czy nie.
 
Do góry