reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Dołączył(a)
16 Kwiecień 2022
Postów
3
kochane poradzcie mi cos od miesiaca nie mam okresu zrobilam test i wyszly 2kreski od tamtego momentu strasznie zle sie czuje zaczelam miec mdlosci potem za jakis czas wymioty jestem oslabiona zapachy wszystkie mi przeszkadzaja dopiero po swietach wybiore sie do doktor ginekolog czy to naprawde moze byc ciaza?
 
reklama
A skąd wątpliwości? Skoro masz już takie objawy to ciąża musi być już nieco starsza. Zwłaszcza,że okres spóźnia się miesiąc ( tak zrozumiałam z postu).
 
Właśnie nie robił żadnych badań tylko na podstawie z innymi partnerkami nie wychodzilo nic bo mowił że zarodek obumarł i tyle wmówił sobie nie wiadomo co a jak teraz potwierdza sie to chce miec dowod na usg wtedy uwierzy :)

Jeżeli był zarodek to doszło do zapłodnienia więc o jakiej bezpłodności mówi?
 
reklama
Właśnie nie robił żadnych badań tylko na podstawie z innymi partnerkami nie wychodzilo nic bo mowił że zarodek obumarł i tyle wmówił sobie nie wiadomo co a jak teraz potwierdza sie to chce miec dowod na usg wtedy uwierzy :)
Zarodek mógł obumrzec z 10000 innych powodów, jego bezpłodność czy płodność nie ma z tym nic wspólnego...
A jak był zarodek to doszło do zapłodnienia więc nie może być mowy o bezpłodności.

Ps. Ja też już od 2014 miałam być bezpłodna i do 2021 jakoś mimo braku zabezpieczenia z partnerem ciąży żadnej nigdy nie było... A tu we wrześniu niespodzianka - więc różne przypadki mogą się zdarzyć.
 
Do góry