reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża ?

Dołączył(a)
16 Maj 2022
Postów
7
Witajcie mam do was pytanie
Nie umiem powiedzieć kiedy powinnam dostać okres jak jest tak raz jest inaczej :/
Zrobiłam dziś test z samego rana i wyszła mi Durga kreska .. tak owszem ledwo ja widać jest słabsza niż powinna być ale nie jednak się udało..
Czy wy też coś widzicie czy to może być ciąża ?
Ps. Kreska wyszła odrazu po zrobieniu testu

Z góry Dziękuję wam za odpowiedzi kochane ❤️
 

Załączniki

  • Screenshot_2022-05-16-11-56-06-67_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2022-05-16-11-56-06-67_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    59,9 KB · Wyświetleń: 210
  • Screenshot_2022-05-16-11-56-09-16_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2022-05-16-11-56-09-16_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    71,7 KB · Wyświetleń: 121
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie mam do was pytanie
Nie umiem powiedzieć kiedy powinnam dostać okres jak jest tak raz jest inaczej :/
Zrobiłam dziś test z samego rana i wyszła mi Durga kreska .. tak owszem ledwo ja widać jest słabsza niż powinna być ale nie jednak się udało..
Czy wy też coś widzicie czy to może być ciąża ?
Ps. Kreska wyszła odrazu po zrobieniu testu

Z góry Dziękuję wam za odpowiedzi kochane ❤️
Na pierwszy rzut oka test wygląda na negatywny, po przyjrzeniu się coś przebija, ale jak na żywo jest lepiej widoczna to powtórz jutro test lub idź na beta hcg, która da Ci 100% pewności 😉
 
Witajcie mam do was pytanie
Nie umiem powiedzieć kiedy powinnam dostać okres jak jest tak raz jest inaczej :/
Zrobiłam dziś test z samego rana i wyszła mi Durga kreska .. tak owszem ledwo ja widać jest słabsza niż powinna być ale nie jednak się udało..
Czy wy też coś widzicie czy to może być ciąża ?
Ps. Kreska wyszła odrazu po zrobieniu testu

Z góry Dziękuję wam za odpowiedzi kochane ❤️
Też miałam taką bladą na początku, zdjęcie też pewnie nie oddaje wszystkiego. Powtórz jutro, powinna być wyraźniejsza :)
 
Oooo🥰 no mała nadzieję Man że w końcu die udało 😅ale boje się cieszyć boję się że to jest linia kontrolna czy coś takiego
Oczywiście też tak może być ale nadzieja jest bo kreska jest całkiem wyraźna. Jak masz możliwość to podjedź do laboratorium i zrób beta HCG. Będziesz miała pewność. A jak później zrobisz po dwóch dniach jeszcze raz to od razu sprawdzisz czy jest dobry przyrost. Będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki :)
 
Oczywiście też tak może być ale nadzieja jest bo kreska jest całkiem wyraźna. Jak masz możliwość to podjedź do laboratorium i zrób beta HCG. Będziesz miała pewność. A jak później zrobisz po dwóch dniach jeszcze raz to od razu sprawdzisz czy jest dobry przyrost. Będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki :)
Dziękuję że odpowiedz 🥰 postaram się w środę iść na betę i dan wam znać co i jak ahh mam nadzieję że będzie dzidziuś
 
Do góry