reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Praktycznie nigdy nie miałam regularnej miesiączki. Moje cykle były naprawdę różne raz 26,27,32,35 później znowu 26. Wiec No upieranie się przez ginekologa ze jak na 8 tydzień to powinno coś widać jest w ogóle bez sensu.

No nie do końca bez sensu bo przy takiej becie jaka masz to już na USG powinno być wszystko włącznie z zarodkiem i akcja serca widać. Także tak jak dziewczyny piszą powatrzanie bety nic nie wnosi, tylko USG da odpowiedzi czy ciąża się rozwija
 
reklama
Hejka, dla wyjaśnienia w poniedziałek czyli 12.02 zrobiłam znowu betę zgodnie z zaleceniem, wyszła ponad 62k. Ale zarodek dalej się nie pokazał. Niestety dzisiaj tj. 22.02 skończyło się to zabiegiem łyżeczkowania. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam
 
Hejka, dla wyjaśnienia w poniedziałek czyli 12.02 zrobiłam znowu betę zgodnie z zaleceniem, wyszła ponad 62k. Ale zarodek dalej się nie pokazał. Niestety dzisiaj tj. 22.02 skończyło się to zabiegiem łyżeczkowania. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi.Pozdrawiam
Bardzo mi przykro!
 
Do góry