reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Julka2245

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2022
Postów
55
Czy to normalne, że na początku ciąży boli podbrzusze jak na okres , to moja pierwsza ciąża i trochę się martwię, żadnego plamienia nie mam tylko od czasu do czasu boli podbrzusze , pierwszą wizytę mam dopiero za tydzień
 
reklama
Czy to normalne, że na początku ciąży boli podbrzusze jak na okres , to moja pierwsza ciąża i trochę się martwię, żadnego plamienia nie mam tylko od czasu do czasu boli podbrzusze , pierwszą wizytę mam dopiero za tydzień
Bardzo normalne :)
Ja wtedy tego jeszcze też nie wiedziałam i się stresowałam.
Brzuch mnie pobolewał identycznie jak na okres w sumie przez całe 2 tygodnie.
W późniejszym czasie charakterystyczne pobolewanie zamieniło się w uczucie, jakby od środka ktoś mnie delikatnie dziubał igłą 😄
 
Bardzo normalne :)
Ja wtedy tego jeszcze też nie wiedziałam i się stresowałam.
Brzuch mnie pobolewał identycznie jak na okres w sumie przez całe 2 tygodnie.
W późniejszym czasie charakterystyczne pobolewanie zamieniło się w uczucie, jakby od środka ktoś mnie delikatnie dziubał igłą 😄
Właśnie ja stresuję trochę bo to pierwsza ciąża i nie wiedział że brzuch tak boli
 
reklama
Właśnie ja stresuję trochę bo to pierwsza ciąża i nie wiedział że brzuch tak boli
Ja przez te 2 tygodnie co szłam do ubikacji to z duszą na ramieniu i ze strachem w oczach, że zobaczę że jednak pojawił się okres 🤯
Zresztą co ja tu będę owijać, niemal cała ciąża to był stres 🙈
A dlaczego tak pobolewa
A dlaczego mnie tu kłuje
A dlaczego to początek ciąży a ja na schodach nagle zadyszki dostaję
A dlaczego tak mnie rwie w spojeniu łonowym
A dlaczego mam to, a dlaczego tamto, Jezus Maria a dlaczego przez ostatnie 2 tygodnie nic mi nie było a teraz znowu coś kłuje od środka 🙈
Co tu dużo mówić - stan błogosławiony ma to do siebie, że kobieta zostaje z automatu świętą przez to przez co przechodzi 😅
 
Do góry