reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Juhu. Zapamiętam, że wrażliwości nie mam.
Chcecie się bawić w lepszych od lekarzy - proszę bardzo.
Czasami jak przeglądam nowe wątki i widzę, że jest odpowiedź od Ciebie to zanim przeczytam to już wiem, że to będzie coś w tym stylu - po prostu wredne 😁
Żadna z nas nie jest amebą i wiadomo że jak lekarz nie wie to my tym bardziej, ale kobieta przychodzi do nas po wsparcie i życzliwość a nie po to żebyś poudawała mądrzejszą od autorki 😉
 
reklama
Jak dla mnie za bardzo wzielas te slowa do siebie. Ja w nich nic zlego nie widze.
W takim wypadku tylko czas pomoze. Jesli lekarz nie widzial podczas wizyty i badania to my tym bardziej nie zauwazymy 🤷
No właśnie tak jak pisałam,różnimy się w odbiorze rzeczywistości ;)
 
A czemu ma wyglądać nie okej ?? Nie rozumiem. Nie straszcie nikogo. Lekarz też nie powiedział, że coś wygląda nieprawidlowo :) Na kolejnej wizycie powinien być widoczny zarodek i tyle w temacie. Lekarz nie rozwinął myśli, nie wytłumaczył dokładnie co jest widoczne i jaki to etap ciąży, przechodziłam ciążę 4 razy i wiem na jakim etapie taki obraz występuje - typowy pierścionek to obraz, który występuje zazwyczaj w regularnych cyklach 5w3d- 5w6d. Pod koniec 5 tygodnia lub na początku 6 tygodnia pojawia się zarodek z widoczna akcja serca :) Jeśli owulacja wystapi kilka dni pozniej to zagniezdzenie zarodka wystepuje pozniej, a co za tym idzie zarodek także pojazuje sie pozniej. Sama bylam w takiej sytaucji, lekarz nie wytlumaczył mi wielu rzeczy i stresowalam sie niepotrzebnie dwa tygodnie .Tyle w temacie, okropne te forum się ostatnio robi, aż się odechciewa.
sto procent racji masz .
 
Czasami jak przeglądam nowe wątki i widzę, że jest odpowiedź od Ciebie to zanim przeczytam to już wiem, że to będzie coś w tym stylu - po prostu wredne 😁
Żadna z nas nie jest amebą i wiadomo że jak lekarz nie wie to my tym bardziej, ale kobieta przychodzi do nas po wsparcie i życzliwość a nie po to żebyś poudawała mądrzejszą od autorki 😉
Hehe mam tak samo . Też już znam Jej odpowiedzi . Życzliwość słabą stroną.
 
Do góry