reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża

Sprawdzę jutro betę i progesteron ale czy jest jakaś szansa ze jednak to nie cp ani poronienie … człowiek się cały czas łudzi. Krwawienie trwa 20 h ale nie jest obfite
 
reklama
Sprawdzę jutro betę i progesteron ale czy jest jakaś szansa ze jednak to nie cp ani poronienie … człowiek się cały czas łudzi. Krwawienie trwa 20 h ale nie jest obfite
Beta nie przyrasta dobrze, także jak dla mnie to bardzo bardzo mała nadzieja na to, że jest ok. No i to krwawienie :/
 
Niestety na Twoim miejscu nie nastawiałabym się na to, że wszystko jest w porządku :(
Ja w szóstym tygodniu miałam betę 1000 - rano badanie, a popołudniu poronienie :(
Generalnie pewnie w szpitalu i tak Ci nic nie powiedzą - ja kiedy się zgłosili widzieli tylko pusty pęcherzyk i przedstawili trzy opcje: poronienie, ciąża pozamaciczna, albo ciąża na zbyt wczesnym etapie - co raczej nie było możliwe.
Musisz powtórzyć betę i zobaczyć czy przyrasta - mi następnego dnia spadła już do 500 :(
Na tak wczesnym etapie niektóre dziewczyny nawet nie wiedzą, że mogły być w ciąży :( Wiem, że to żadne pocieszenie- dla mnie również nie było.
Musisz po prostu poczekać :(
Ściskam mocno <3
 
Gdyby krwawienie się nie pojawiło to może i bym miała większa nadzieje a tak mam dwa czynniki które wskazują na zły przebieg ciąży i to krwawienie i to że beta źle rosła. Dam znać jakie będą jutro wyniki badań.
 
Mam już wyniki
morfologia i crp Ok natomiast progesteron 0.2 a beta spadła mi do 80 wiec to krwawienie było poronieniem niestety i co teraz mam sprawdzić za pare dni czy beta zeszła do 0?
 
reklama
Mam już wyniki
morfologia i crp Ok natomiast progesteron 0.2 a beta spadła mi do 80 wiec to krwawienie było poronieniem niestety i co teraz mam sprawdzić za pare dni czy beta zeszła do 0?
Ja bym sprawdzila. Próg jest podejrzanie niski, taki często wychodzi także przy cp. I przy cp Beta lubi spadać, a potem rosnąć.
Także radziłabym w czwartek zobaczyć czy jest jeszcze mniejsza.
I najlepiej umówić się na wizytę do lekarza, aby sprawdzil, czy się Wszytsko ładnie oczyściło.
 
Do góry