reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża?

Dołączył(a)
5 Luty 2024
Postów
2
Cześć dziewczyny! Ostatnia małpa była 15 stycznia, moje cykle trwają 30-31 dni. Kalendarzyk pokazuje, że 31 stycznia była owulacja. Jako, że staramy się o dzidzię ale nie popadamy w paranoje po prostu kochamy się kiedy przyjdzie ochota. Stosunek był dzień przed dniami płodnymi. W piątek dostałam plamienia, nie jakieś obfite. Bardzo skąpe- widocznie tylko na papierze, trwały do niedzieli. W poniedziałek ani śladu. Na zmianę bolą mnie jajniki, trochę ciągnie dół brzucha. Dziś wykonałam test owu. Chociaż według mnie test wskazywał na przesunięcie się dnia owulacji apka pokazuje, że test jest negatywny. Proszę o radę bo nie chce popadać w paranoję a jednak liczę na dwie kreski na teście ciążowym.

Zdjęcie robione po czasie. Po ok 3 minutach kreska była trochę bledsza.
 

Załączniki

  • IMG_7531.jpeg
    IMG_7531.jpeg
    356,8 KB · Wyświetleń: 212
reklama
Cześć dziewczyny! Ostatnia małpa była 15 stycznia, moje cykle trwają 30-31 dni. Kalendarzyk pokazuje, że 31 stycznia była owulacja. Jako, że staramy się o dzidzię ale nie popadamy w paranoje po prostu kochamy się kiedy przyjdzie ochota. Stosunek był dzień przed dniami płodnymi. Parę dni później dostałam plamienia, nie jakieś obfite. Bardzo skąpe- widocznie tylko na papierze. Trwały piątek/ndz. W poniedziałek ani śladu. Na zmianę bolą mnie jajniki, trochę ciągnie dół brzucha. Dziś wykonałam test owu. Chociaż według mnie test wskazywał na przesunięcie się dnia owulacji apka pokazuje, że test jest negatywny. Proszę o radę bo nie chce popadać w paranoję a jednak liczę na dwie kreski na teście ciążowym.

Zdjęcie robione po czasie. Po ok 3 minutach kreska była trochę bledsza.
Kalendarzyk nie potwierdza owulacji, mogła się przesunąć. Test owu na zdjęciu rzeczywiście negatywny.
 
Do góry